Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

قیمت اسپیس فریم

 

اسپیس فریم آبکاری طرح z

سازه‌های زیر یک متر بر حسب تعداد محاسبه می‌گردد.

15سانتی

30 سانتی 50 سانتی 60 سانتی 66 سانتی 70 سانتی
15.000 17.000 27.000 30.000 31.000 32.000

با متریال 16*1 - مسوار 5 - جوش co2 - آبکاری گالوانیزه

 

اسپیس فریم z متر طول: 36.000 تومان

اسپیس فریم z پررکاب متر طول: 38.000 تومان

اسپیس فریم کرو (منحنی) متر طول: 41.000 تومان

اسپیس فریم تمام لوله متر طول: 40.000 تومان

اتصال بست پروانه‌ای با پیچ و مهره هر عدد 3.000 تومان

 

 

 

بست و قفل اسپیس فریم

سازه پایا تولید کننده بست و قفل اسپیس می‌باشد. سازه پایا با استفاده از ورق مرغوب بست اسپیس را تولید می‌نماید. فروش بست اسپیس فریم به صورت جفت می‌باشد. بست اسپیس فرم با آبکاری گالوانیزه تولید می‌گردد. سازه پایا بست اسپیس فرم را با قیمت ارزان و با کیفیت ارائه می‌دهد. آچار اسپیس به صورت آلن و جغجغه ای برای نصب اسپیس جهت فروش در سازه پایا موجود می‌باشد. بست اسپیس نمایشگاهی جهت نصب غرفه نمایشگاه با سازه اسپیس کاربرد دارد. برای خرید بست اسپیس با سازه پایا تماس بگیرید. برای اطلاع از قیمت بست اسپیس فریم با سازه پایا تماس بگیرید.

 

با سازه اسپیس فریم میتوان تابلو بنر طراحی و اجرا نمود. با اسپیس فریم امکان ساخت قاب بنر و تابلو های تبلیغاتی امکان پذیر میباشد. اسپیس این امکان را فراهم میسازد که انواع قاب بنر را در فضاهای سر بسته و فضاهای باز به وجود آورد. نصب سریع و زیبایی از خصو صیات بارز اسپیس فریم میباشد. برای ایستایی قاب بنر میتوان از اسپیس فریم کرو یا همان اسپیس قوس دار استفاده نمود. اسپیس منحی دارای ابعاد گوناگون میباشد که ایستایی قاب بنر را فراهم میسازد.

از اسپیس فریم میتوان غیر از قاب و تابلو بنر برای نمایشگاههای عکس نیز تابلو عکس و پوستر ساخت تا به وسیله این قاب عکس ها و پوستر های مورد نظر را به نمایش گذاشت.

قالب بنر محیطی زیبا را برای بنر و نصب آن مهیا میسازد. قالب بنر ساخته شده توسط اسپیس فریم به صورت فروش و اجاره در دسترس میباشد. قاب های بنر قابی محکم برای بنر به وجود می آورند.

قاب بنر در سایزهای استاندارد قابل سفارش می باشد.

 

 

 

 

 لطفا برای سفارش اسپیس فریم قاب بنر با شماره 09370061858 تماس بگیرید

اجاره اسپیس فریم از نظرقیمت مناسب میباشد.اجاره اسپیس ارزان قیمت یا اجاره داربست اسپیس نسبت به خرید اسپیس قیمت ارزان تری دارد. اجاره اسپیس از راههای قیمت مناسب برای تامین سازه اسپیس می‌باشد. ساخت غرفه ارزان با اجاره اسپیس فریم   می‌باشد. اسپیس فریم اجاره ای به دلیل حجم بالا و نگهداری سخت از اسپیس فریم برای شرکتهایی که نیاز به استفاده از اسپیس فریم اجاره ای ندارند گزینه خوبی می‌باشد. اجاره سازه اسپیس قیمت ارزان تری از دیگر سازه های اجاره ای دارد. اجاره اسپیس برای امور نمایشگاهی از اجاره دیگر سازه ها ارزان تر می‌باشد.

برای سفارش اجاره اسپیس فرم با شماره 09120558870 تماس بگیرید. اجاره اسپیس فریم ارزان قیمت توسط سازه پایا در تمامی شهرهای کشور بخصوص تهران و کرج انجام می‌گردد. اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی به همراه نصب اسپیس توسط پرسنل قسمت اجاره اسپیس سازه پایا انجام می‌گردد. سازه پایا جهت نصب اسپیس فریم اجاره ای با توجه به نیاز مشتریان اقدام به نصب اسپیس اجاره‌ای می‌نماید. اجاره اسپیس فریم با دارا بودن قیمت ارزان از لحاظ اقتصادی برای کارفرما مناسب می‌باشد. برای ساخت غرفه توسط اسپیس اجاره باید متراژ اسپیس اجاره‌ای را مورد توجه قرار داد. اجاره اسپیس فریم از سازه پایا با قیمت ارزان امکان پذیر می‌باشد. اجاره اسپیس ارزان راهی اقتصادی برای انجام پروژههای مشتریان اسپیس می‌باشد. اجاره نمودن اسپیس با قیمت ارزان برای مشتریانی که نیاز به اجاره اسپیس فریم دارند توسط کارشناسان اجاره اسپیس سازه پایا انجام می‌گردد. اجاره سازه اسپیس فریم در متراژ بالا در کمترین زمان وقیمت ارزان در سازه پایا قابلیت انجام دارد. برای برآورد قیمت اجاره اسپیس می‌توانید طرح مورد نیاز برای اسپیس فریم را برای کارشناسان اجاره اسپیس فریم سازه پایا ارسال نمایید.اجاره اسپیس در شهرهای کرج,تهران در کمترین زمان قابلیت اجرا دارد. اجاره اسپیس فریم با قیمت ارزان توسط سازه پایا در کرج و تهران و تمامی نقاط کشور قابلیت اجرا دارد.

 

سن و استیج

با سازه اسپیس فریم نمایشگاهی میتوان سن و استیج های متفاوت در طرح و اندازه ای را در سالن های سرپوشیده و باز به طراحی و اجرا نمود. سن و استیج قابلیت اجرا در ارتفاع مختلف را دارا میباشند. سن و استیج را میتوان در فضای باز به صورت مسقف توسط چادر ضد آب به راحت وجود آورد. ساخت استیج در ارتفاع های مختلف قابل اجرا میباشد.‌

ساخت استیج برای جشن‌ها و مراسم‌های خیریه در متراژ مختلف با سازه اسپیس فریم.

از کاربردهای سن و استیج با سازه اسپیس فریم می توان به مواردی مانند ساخت سن همایشها، کنسرت ها و ... اشاره نمود.

 طراحی و اجرای سن و استیج با سازه اسپیس فریم در ابعاد گوناگون امکان پذیر می باشد.

می باشد.

 

 

 

 

 لطفا برای سفارش اسپیس فریم با شماره 09370061858 تماس بگیرید