Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

اجاره اسپیس فریم از نظرقیمت مناسب میباشد.اجاره اسپیس ارزان قیمت یا اجاره داربست اسپیس نسبت به خرید اسپیس قیمت ارزان تری دارد.اجاره اسپیس از راههای قیمت مناسب برای تامین سازه اسپیس میباشد.ساخت غرفه ارزان با اجاره اسپیس فریم می باشد. اسپیس فریم اجاره ای به دلیل حجم بالا و نگهداری سخت از اسپیس فریم برای شرکتهایی که نیاز به استفاده از اسپیس فریم اجاره ای ندارند گزینه خوبی میباشد.اجاره سازه اسپیس قیمت ارزان تری از دیگر سازه های اجاره ای دارد.اجاره اسپیس برای امور نمایشگاهی از اجاره دیگر سازه ها ارزان تر میباشد.

برای سفارش اجاره اسپیس فریم با شماره 09120558870 تماس بگیرید.اجاره اسپیس فریم ارزان قیمت توسط سازه پایا در تمامی شهرهای کشور بخصوص تهران و کرج انجام میگردد.اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی به همراه نصب اسپیس توسط پرسنل قسمت اجاره اسپیس سازه پایا انجام میگردد.سازه پایا جهت نصب اسپیس فریم اجاره ای با توجه به نیاز مشتریان اقدام به نصب اسپیس اجاره ای مینماید.اجاره اسپیس فریم با دارا بودن قیمت ارزان از لحاظ اقتصادی برای کارفرما مناسب میباشد.برای ساخت غرفه توسط اسپیس اجاره باید متراژ اسپیس اجاره ای را مورد توجه قرار داد.اجاره اسپیس فریم از سازه پایا با قیمت ارزان امکان پذیر میباشد.اجاره اسپیس ارزان راهی اقتصادی برای انجام پروژههای مشتریان اسپیس میباشد.اجاره نمودن اسپیس با قیمت ارزان برای مشتریانی که نیاز به اجاره اسپیس فریم دارند توسط کارشناسان اجاره اسپیس سازه پایا انجام میگردد.اجاره سازه اسپیس فریم در متراژ بالا در کمترین زمان وقیمت ارزان در سازه پایا قابلیت انجام دارد.برای برآورد قیمت اجاره اسپیس میتوانید طرح مورد نیاز برای اسپیس فریم را برای کارشناسان اجاره اسپیس فریم سازه پایا ارسال نمایید.اجاره اسپیس در شهرهای کرج,تهران در کمترین زمان قابلیت اجرا دارد.اجاره اسپیس فریم با قیمت ارزان توسط سازه پایا در کرج و تهران و تمامی نقاط کشور قابلیت اجرا دارد.

 

با سازه اسپیس فریم میتوان تابلو بنر طراحی و اجرا نمود. با اسپیس فریم امکان ساخت قاب بنر و تابلو های تبلیغاتی امکان پذیر میباشد. اسپیس این امکان را فراهم میسازد که انواع قاب بنر را در فضاهای سر بسته و فضاهای باز به وجود آورد. نصب سریع و زیبایی از خصو صیات بارز اسپیس فریم میباشد. برای ایستایی قاب بنر میتوان از اسپیس فریم کرو یا همان اسپیس قوس دار استفاده نمود. اسپیس منحی دارای ابعاد گوناگون میباشد که ایستایی قاب بنر را فراهم میسازد.

از اسپیس فریم میتوان غیر از قاب و تابلو بنر برای نمایشگاههای عکس نیز تابلو عکس و پوستر ساخت تا به وسیله این قاب عکس ها و پوستر های مورد نظر را به نمایش گذاشت.

قالب بنر محیطی زیبا را برای بنر و نصب آن مهیا میسازد. قالب بنر ساخته شده توسط اسپیس فریم به صورت فروش و اجاره در دسترس میباشد. قاب های بنر قابی محکم برای بنر به وجود می آورند.

قاب بنر در سایزهای استاندارد قابل سفارش می باشد.

 

 

 

 

 لطفا برای سفارش اسپیس فریم قاب بنر با شماره 09370061858 تماس بگیرید

با سازه اسپیس فریم میتوان سالن و سوله های موقت را در ابعاد و ارتفاع های مختلف طراحی و اجرا نمود. سالن های اجرا شده به وسیله اسپیس فریم به دو حالت سوله ای و نیم دایره ای ساخته میشود. سالن های نیم استوانه ای ایجاد شده توسط اسپیس فریم این قابلیت را دارا میباشند که در داخل آنها از ستون استفاده نگردد. این نوع سالن دارای عرض محدودی میباشد. ولی در سالن های سوله ای ساخته شده به وسیله اسپیس محدودیت عرض وجود ندارد. پوشش سقف و بدنه این نوع سالن ها چادر میباشد که میتوان برای پوشش از متریال های دیگر نیز استفاده نمود. برگذاری همایش ها از دیگر کاربردها اسپیس فریم تونلی می باشد.

 

 

اجاره اسپیس فریم تونلی امکان پذیر می باشد.

لطفا برای سفارش اسپیس فریم تونلی با شماره 09370061858 تماس بگیرید

سن و استیج

با سازه اسپیس فریم نمایشگاهی میتوان سن و استیج های متفاوت در طرح و اندازه ای را در سالن های سرپوشیده و باز به طراحی و اجرا نمود. سن و استیج قابلیت اجرا در ارتفاع مختلف را دارا میباشند. سن و استیج را میتوان در فضای باز به صورت مسقف توسط چادر ضد آب به راحت وجود آورد. ساخت استیج در ارتفاع های مختلف قابل اجرا میباشد.‌

ساخت استیج برای جشن‌ها و مراسم‌های خیریه در متراژ مختلف با سازه اسپیس فریم.

از کاربردهای سن و استیج با سازه اسپیس فریم می توان به مواردی مانند ساخت سن همایشها، کنسرت ها و ... اشاره نمود.

 طراحی و اجرای سن و استیج با سازه اسپیس فریم در ابعاد گوناگون امکان پذیر می باشد.

می باشد.

 

 

 

 

 لطفا برای سفارش اسپیس فریم با شماره 09370061858 تماس بگیرید

طاق نصرت یا همان طاق پیروزی میباشد. که جلوه ای از نماد پیروزی میباشد. در قدیم به تاق نصرت خوازه‌بستن نیز میگفتند که در زمان پیروزی از آن استفاده میگردید تا لشگر پیروز از زیر آن عبور کند این سازه میتواند به حالتهای مختلفی نصب شود. طاق نصرت دارای انواع جنسی اعم از موار زیر باشد:

 

1-طاق نصرت فلزی

 

2-طاق نصرت اسپیس فریمی

 

3-طاق نصرت چوبی

 

 

 

با به کارگیری سازه اسپیس فریم میتوان طاق نصرت‌های زیبایی را طراحی و اجرا نمود. طاق نصرت یک سازه نمادین میباشد. از طاق نصرت میتوان در مراسم های مختلف استفاده نمود. یکی از موارد استفاده از طاق نصرت در مراسم مناسبت های جشن میباشد که در این مراسم طاق نصرت به منزله ورودی به محل محسوب میگردد و روی طاق نصرت به صورتهای مختلفی تزیین و میگردد و طاق نصرت جلوه ای زیبا پیدا میکند.

 

یکی دیگر از کاربردهای اسپیس فریم استفاده آن در ابتدا (start) و انتهای (finish) مسابقات ورزشی مانند دو میدانی، دوچرخه سواری و ... می باشد. نصب بنر روی سازه اسپیس فریم امکان پذیر می باشد.

 

گروه تولیدی سازه پایا آماده عقد قرارداد با برگزار کنندگان مسابقات ورزشی در تمام استانهای کشور می باشد.

 

در صنایع تولیدی سازه پایا انواع طاق نصرت به حالتهای فروش و اجاره موجود میباشد.

 

در کشور ما طاق نصرت در ایام شعبانیه در شهر های مختلف بسیار دیده میشود.

لطفا برای سفارش طاق نصرت با شماره تلفن 09370061858 تماس بگیرید.