بست اسپیس سازه پایا


مزایای بست اسپیس

اسپیس و بست اسپیس قابلیت جابجایی دارند و این از مزایای مهم این بست ها به شمار می آید. با باز کردن بست ها میتوان اسپیس ها را از هم جدا کرده و به جای دیگر برد. این قابلیت جابجایی در بیشتر موارد مثل برپایی بیمارستان های صحرایی خیلی سودمند است. در بعضی مناطق که دچار حادثه هایی مثل زمین لرزه یا سیل می شوند، معمولاً بیمارستان ها یا دور هستند یا ظرفیتشان تکمیل می شود. این بیمارستان های صحرایی آن زمان کاربرد زیادی خواهند داشت. قابلیت جابجایی بست ها این مزیت را دارد که بتوان با هزینه کم در هر مکان که نیاز باشد سازه ها را نصب کرد.

دیگر مزایای بست اسپیس نصب کردن راحت آن می باشد. با استفاده از بست ها به سادگی و در زمانی خیلی کم میتوان سازه ها را آماده کرد. همچنین با استفاده از آچار مخصوص اسپیس هم مقاومت بست ها بیشتر می شود و هم اتصالات سریع تر به پایان می رسند. بست ها در مقابل زنگ زدگی مقاوم هستند و در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشند. با توجه به مزیت هایی که بیان کردیم بست اسپیس فریم برای برپایی غرفه های نمایشگاهی بسیار مناسب است. این بست ها قیمت زیادی ندارند و استفاده از آن ها مقرون به صرفه می باشد. وزن پایین و قیمت مناسب از مزیت های مهم این نوع بست ها می باشد.

بست اسپیس با پیچ و مهره

خرید و فروش بست اسپیس

بست اسپیس جزو کالاهایی است که هم قابلیت فروش غیر حضوری دارد هم حضوری. نکته ای که باید هنگام خرید یا سفارش این بست ها مد نظر قرار دهید، کیفیت این قطعات می باشد. حتماً باید از مکانهای معتبر اقدام به خرید کنید. باید به فروشنده بگویید که از بست ها برای چه سازه ای میخواهید استفاده کنید. چون این بست ها زاویه های خاص خود دارند و باید هنگام تولید، موقع پرس این زاویه ها درست ایجاد شوند. قفل اسپیس در بعضی نمایشگاهها هم عرضه می شود. خرید و فروش بست اسپیس فریم نمایشگاهی به صورت عمده و خرده صورت می گیرد. اگر خرید به صورت عمده صورت گیرد مطمئنا هزینه کمتری در بر خواهد داشت، همچنین به صرفه تر خواهد بود. باید برای خرید این وسایل به فروشگاه‌های معتبر با قیمت های مناسب مراجعه کرد.

اتصالات اسپیس

قیمت بست اسپیس

قیمت بست اسپیس بستگی به تعداد آن دارد. البته نا گفته نماند بست های اسپیس در کل قیمت ثابتی ندارند. این بست ها با سایز های مختلف، در بازار عرضه می شوند. شروع قیمت بست های اسپیس از حدود 18000 است رو به بالا. این قیمت بر اساس ضخامت آنها تعیین می شود. برای هر شاخه اسپیس باید حدود چهار برابر بست استفاده شود. کیفیت مواد در قیمت بست های اسپیس حرف اول را می زند. از عوامل دیگر که در قیمت بست های اسپیس مؤثر می باشند، می توان به جنس مواد، ابعاد و وزن بست ها، پوشش و نوع آبکاری بست های اسپیس اشاره کرد. قیمت بست اسپیس با توجه به پایین بودن و قابلیت استفاده های چند باره بسیار مناسب می باشد.

کلام آخر هنگام خرید بست اسپیس باید به کیفیت، ابعاد و خیلی نکات دیگر توجه کنید. برای یک خرید موفق باید اطلاعات لازم در مورد سازه را به فروشنده یا تولید کننده بست ها بدهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *