آچار اسپیس

آچار اسپیس یا آچار جغجغه

فهرست محتوا

آچار اسپیس یا آچار جغجغه
آچار اسپیس یا آچار جغجغه

فروش انواع آچار اسپیس و شناخت آن ها

قطعا برای شما نیز این شرایط پیش آمده که قصد اجاره سازه های اسپیس را داشته باشید. در شرایط اقتصادی نامطلوب و گران بودن اکثریت کالا ها، اولویت بیشتر مردم این مسئله بوده که فعالیت خود را با کمترین هزینه انجام دهند. از این رو بسیاری از افراد برای نصب این سازه از افراد متخصص استفاده می کنند. اما امکان نصب اسپیس توسط خود فرد نیز وجود دارد. شاید در ابتدای مراحل نصب شرایط برای شما سخت پیش برود. اما چاره راحت کردن کار شما، استفاده از یک آچار اسپیس می باشد. با استفاده از این آچار ها می توانید مدت زمان نصب اسپیس را کاهش دهید و در کمترین زمان ممکن این سازه را برپا کنید.

در سال های اخیر مراکز بسیار زیادی در حوزه فروش انواع آچار اسپیس تاسیس شده‌اند تا این مشکل مردم را بر طرف سازند. علاوه بر این موضوع، این مراکز با ارائه اطلاعات مختلف در رابطه با آچار های اسپیس، روند خرید شما را بهبود بخشیده‌اند. شما می توانید با کسب اطلاعات لازم در رابطه با این محصول نسبت به خرید آن ها با شرایط بهتری اقدام نمایید.

آچار اسپیس جغجغه

قطعا برای شما نیز این شرایط پیش آمده که نیازمند آچار اسپیس برای برپایی غرفه های نمایشگاهی و … باشید. در چنین شرایطی آچار جغجغه به کمک شما آمده و در روند نصب اسپیس ها کمک زیادی را به شما خواهد کرد. نحوه فعالیت این آچار به گونه ای بوده که در دو جهت موافق و مخالف عقربه های ساعت به وسیله اهرمی که شما در دست دارید حرکت می کند. نحوه استفاده از آچار اسپیس جغجغه بسیار راحت بوده و با کوتاه کردن یا بلند کردن دسته آن می توان در هر شرایطی از این محصول استفاده نمود. این محصول از یک چرخ دنده و دو ضامن فنر دار تشکیل شده که تاثیر زیادی را در عملکرد بهتر این محصول داشته‌اند. فروش آچار جغجغه اسپیس از سوی مراکز زیادی از جمله مرکز ما صورت می گیرد.

آچار اسپیس

مزایای استفاده از آچار جغجغه اسپیس

یکی از اصلی ترین مسائلی که قبل از خرید آچار اسپیس مورد بررسی قرار می گیرد، مزایای این محصول می باشد. به طور کلی نصب و باز کردن اسپیس به وسیله این آچار بسیار راحت بوده و نیاز به متخصص ندارد. علاوه بر این موضوع، این آچار وزن کمی داشته و به راحتی قابل حمل می باشد. کاربری های متفاوت و همچنین مقاومت در شرایط جوی مختلف نیز از مزیت های این آچار شناخته می شود. هزینه استفاده از این محصول به جای استخدام نصاب بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.

فروش آچار اسپیس با بهترین قیمت

امروزه مجموعه های مختلفی با هدف ارائه خدمات به مردم کشورمان به فروش آچار اسپیس از روش های مختلف می پردازند. در این بین مجموعه ما نیز به عنوان یکی از فروشندگان این آچار شناخته شده و شرایط خرید آن را برای شما فراهم ساخته است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت ما و بررسی دقیق آچار جغجغه اسپیس نسبت به خرید این محصول با بهترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت موجود در بازار اقدام نمایید. همچنین امکان کسب آگاهی از قیمت آچار اسپیس فریم برای تمامی مردم کشورمان فراهم است.

آچار اسپیس جغجغه​

آچار اسپیس فریم یا آچار جغجغه اسپیس فریم از زیر مجموعه آچارهای بکس می باشد که سیستم عمل کرد آن طوری طراحی گردیده است که در دو جهت موافق و مخالف عقربه های ساعت کارکرد دارد شما میتوانید جهت آن را با اهرمی که روی آن تعبیه شده است تعیین نمایید.

سری آچار اسپیس فریم دارای چرخ دنده و سیستم هرزگرد می باشد که این مکانیز باعث میگردد که کاربر به راحتی بتواند دو جهت از آن استفاده نمایید.

آچار اسپیس جغجغه ای باسری بکس آلن 5 جهت باز و بسته کردن اتصالات اسپیس فریم می باشد.

آچار آلن اسپیس فریم به دو مدل به فروش میرسد.

آچار یا آچار جغجغه اسپیس پایه بلند ساخت تایوان یا همراه آلن 5

آچار یا آچار جغجغه اسپیس پایه کوتاه ساخت تایوان یا همراه آلن 5

آچار جغجغه برای باز یا بستن کردن بست یا همان اتصالات اسپیس فریم از آچار جغجغه استفاده میشود اتصالات اسپیس تشکیل شده یک عدد پیچ و یک عدد مهره و تا دو عدد پروانه با استفاده آچار به این سازه ها متصل میشود.

جهت خرید آچارهای اسپیس فریم و آلن آن می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش دهید.

09123388600  و  02166918231

لیست قیمت آچار اسپیس

عنوان

قیمت به تومان

آچار اسپیس فریم ساخت تایوانی سایز بزرگ

500.000

عنوان

قیمت به تومان

آچار اسپیس فریم ساخت تایوانی سایز کوچک

0

عنوان

قیمت به تومان

آچار اسپیس فریم ساخت چین سایز بزرگ

0

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 22 میانگین: 5]
ثابتموبایل