_

اجاره چادر نمایشگاهی یا خرید آنها ؟

_

کدام یک می‌تواند گزینه‌ی مطلوبی برای شما باشد.

در ابتدا بایستی مشخص کنید استفاده‌ی شما از این نوع محصولات برای چه مدت خواهد بود. اگر قرار است به صورت دوره‌ای از انواع چادرهای نمایشگاهی برای غرفه‌های مختلفی استفاده کنید معقول به نظر می‌رسد که خرید آن را در اولویت خود قرا دهید ولی ادر صورتی که بودجه‌ی کافی را برای این منظور ندارید و یا برای اولین بار است می‌خواهید از مزیت این نوع محصولات بهره‌مند شوید اجاره چادر نمایشگاهی یک گزینه‌ی ایده‌آل برای شما خواهد بود. در ادامه به فرصت‌های بی‌نظیر برای اجاره‌ی این محصولات و همچنین مزیت اجاره چادر نمایشگاهی اشاره خواهیم کرد ولی قبل از آن بهتر است نگاهی به کاربرد و اهمیت انواع چادرهای نمایشگاهی بی‌ندازیم.

تردیدی نیست که سالانه تعداد بسیار زیادی از غرفه‌ها در سراسر جهان برگزار می‌شود و البته برخی از مراسم‌ها و افتتاحیه‌های مختلف نیز با ایجاد فضاهای موقتی مورد استفاده قرار می‌گیرد حال بدون استفاده از چادرهای نمایشگاهی بهره‌مندی از این مکان‌ها به همین آسانی نخواهد بود به ویژه زمانی که شرایط اقلیمی نامساعد است.

از چادرهای نمایشگاهی به راحتی می‌توان فضاهای کاملا سربسته و یا نیمه پوشیده در هر مکانی به طور موقت ایجاد کرد از آنجا که هزینه‌ی استفاده از چادر های نمایشگاهی بسیار معقول است کاربران ترجیح می‌دهد استفاده از این نوع خدمات را در اولویت خود قرار دهند.

اجاره-چادر-نمایشگاهی-1
اجاره-چادر-نمایشگاهی-1

گزینه‌ی اجاره چادر نمایشگاهی سبب شده است که خریداران با هر بودجه‌ای بتوانند از این نوع محصولات بهره‌مند شوند. برای اجاره چادر نمایشگاهی گزینه‌های :

 • اجاره چادر سوله
 • اجاره چادر سازه
 • اجاره چادر اسپیس
 • اجاره چادر ضد آب
 • اجاره چادر کره ای
 • اجاره چادر لمینتی
 • اجاره چادر برزنتی
 • اجاره چادر ترانزیتی
 • اجاره چادر درجه یک
اجاره-چادر-نمایشگاهی-سازه-پایا-
اجاره-چادر-نمایشگاهی-سازه-پایا-
_

ساخت ایستگاه صلواتی اسپیس فریم

_

نوع اسپیسی که برای ساخت موکب با سازه اسپیس استفاده می شود بسیار مهم است. برخی از مدل ها به صورت فریم های معمولی طرح z هستند به طوری که از لوله های 1016 مسوار 5 برای آنها استفاده شده است.

نوع دیگر اسپیس فریم ها از طرح زیگزاگ برخوردار هستند که به نسبت مدل قبل فقط از نظر ظاهر با هم فرق دارند. گاه نیاز به اجرای بنر اسپیس محرم است که می بایست بر طبق نوع اسپیس و متریال اولیه آن انتخاب شود. دقت کنید که در این حالت می بایست از اسپیس فریم پر رکاب استفاده کرده که کمی گرانتر از دو مدل قبلی است.

اسپیس فریم لوله ای در صورتی که وضعیت آب و هوایی در مسیر بد باشد استفاده می شود. معمولاً برای ساخت موکب اربعین حسینی از اسپیس فریم آهنی استفاده می شود و متریال اجرا شده برای این اسپیس فریم ها دو بخشی هستند. دقت کنید که این سبک از اسپیس فریم ها هم ساختار اجرایی لوکس تری دارند و هم دوام آنها دو برابر مدل های قبلی است.

اسپیس فریم 30:30 یکی از سبک های فوق حرفه ای برای اجرا موکب است که معمولاً از نظر کیفیت رتبه بالایی کسب کرده است و سعی شده تا موقعیت اجرایی آن به طور دقیق ارزیابی شود. اسپیس فریم ها از نظر سبک چندین دسته بندی مخصوص دارند که برخی از آنها قیمت ارزانتر داشته و برخی گرانتر هستند.

_

مزیت اجاره چادر نمایشگاهی

_

اجاره چادر مزیت‌های مختلفی دارد به همین دلیل بیشتر کاربران ترجیح می‌دهند به جای خرید این محصولات از خدمات اجاره چادر نمایشگاهی بهره‌مند شوند.

از جمله مهمترین مزیت اجاره چادر نمایشگاهی می‌توان به :

 • هزینه‌های بسیار ارزان‌تر
 • عدم نیاز به مکان برای نگهداری از آن‌ها
 • بهره‌مندی از خدمات نصب آن‌ها
 • دسترسی به آن در کوتاهترین مدت زمان
 • وجود تنوع و گزینه‌های مختلف در غرفه‌های بعدی اشاره کرد

موارد یاد شده در قسمت قبلی توانسته است بسیاری از خریداران را اغوا کند که به جای خرید چادرهای نمایشگاهی و صرف هزینه‌های به مراتب بیشتر، بهره مندی از خدمات اجاره چادر می‌تواند گزینه‌ی بهتری باشد به ویژه زمانی که محدودیت بودجه دارید دیگر لازم نیست نگران هزینه‌های بیشتر باشید.

برای اطلاع از نحوه‌ی اجاره چادر نمایشگاهی با شماره‌های موجود بر روی وب سایت‌مان با ما در تماس باشید. از آنجا که با تغییر سایز اسپیس فریم و سازه‌های ساخت غرفه‌های نمایشگاهی ابعاد چادر آن نیز تغییر خواهد کرد با اجاره چادر دیگر محدود به استفاده از یک نوع طرح اسپیس فریم‌ها نیستید بلکه در هر بار می توانید نوع مختلف آن را تهیه کنید.

شرایطی برای اجاره چادر نمایشگاهی موجود است که مسئولین بخش فروش در اختیار شما قرار خواهند داد.همچنین می توانید با اجاره ی این محصولات از خدمات نصب آن نیز بهره مند باشید. استفاده از خدمات نصب را به شدت توصیه می کنیم زیرا اگر در حین نصب به دلیل وجود تجربه‌ی کتافی مشکل خاصی به وجود آید متحمل پرداخت هزینه‌ی اجاره چادر نمایشگاهی اجاره شده خواهید بود به همین دلیل اقدامات نصب آن را به کادر مجرب ما بسپارید تا مسئولیت کامل به عهده‌ی ما باشد.

_

هزینه اجاره انواع چادر نمایشگاهی

_

هزینه‌ی اجاره چادر نمایشگاهی با توجه به نوع ان و البته مدت زمانی که قرار است در اختیار شما قرار گیرد متفاوت خواهد بود. همکاران بخش فروش اطلاعات کاملی در مورد هزینه‌ی اجاره چادر در اختیار شما قرار خواهند داد. تردیدی نیست که با اجاره ی این محصول به طور ویژه می‌توانید در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

در مقایسه با قیمت چادرهای نمایشگاهی هزینه‌ی اجاره‌ی آن‌ها بسیار مناسب و معقول است ولی نیازمند استفاده از آنها برای مدت زمان طولانی تری هستید حتما ارزیابی لازم را انجام دهید و مشخص کنید که خرید آنها به نفع شما است یا اجاره‌ی آنها.

اجاره-چادر-نمایشگاهی-2
اجاره-چادر-نمایشگاهی-2
اجاره-چادر-نمایشگاهی
اجاره-چادر-نمایشگاهی

با داشتن سابقه‌ی چندین ساله در زمینه‌ی فروش و اجاره چادر نمایشگاهی و اسپیس‌ای مختلف برای ساخت غرفه‌های گوناگون  اینک با فروش و اجاره‌ی این محصولات به صورت آنلاین و اینترنتی در خدمت شما هستیم. ما محصولاتی با کیفیت را به همراه خدمات نصب آن‌ها در اختیار شما قرار داده ایم.

اهمیت غرفه‌های نمایشگاهی به طور ویژه به ظاهر آنها وابسته است هر چه زینت و تزیین مطلوب تری فراهم شود بی‌شک تاثیر گذاری آنها نیز بیشتر خواهد بود گزینه‌های مختلفی از انواع چادر نمایشگاهی در دسترس شما است ما به اندازه ی چند کلیک با شما فاصله داریم.

_

چطور می توانم با اجاره چادر نمایشگاهی هزینه های خود را کم کنم؟

_

همانطور که در قسمت‌های قبلی گفته شد، اجاره چادر نمایشگاهی می‌تواند در کاهش هزینه‌ها بسیار تاثیر گذار باشد اما چطور؟ به طور کلی می‌توان گفت که شما می‌توانید به جای خرید چادری که شاید چند روز در یک سال مورد استفاده قرار می‌گیرد، یک چادر را برای این چند روز با قیمتی بسیار ارزان تر اجاره کنید. همچنین اگر به جای اجاره چادر نمایشگاهی و چادر غرفه نسبت به خرید چادر اقدام کنید، ممکن است که پوسیدگی پارچه چادر در سال های بعدی که نیاز به استفاده از آن احساس می شود، هزینه های اضافه تری را برای شما داشته باشد و از این روی توصیه می شود که نسبت به اجاره چادر نمایشگاهی اقدام کنید. همچنین در صورت خرید چادر نمایشگاهی شما باید یک مکان را برای نگهداری از آن اختصاص دهید که خود این مسئله نیز به خودی خود نیازمند هزینه های اضافه می شود. دسترسی به اجاره چادر نمایشگاهی کوتاه است و همچنین شما می توانید مدل های متنوعی از چادر موکب و چادر نمایشگاهی را در دسترس داشته باشید. با توجه به این مسائل می توان گفت که اجاره چادر نمایشگاهی یک راه مقرون به صرفه و قطعا ارزان ترین روش برای تامین منسوجات مورد نیاز در یک غرفه نمایشگاهی به شمار می رود. اما بهترین شیوه برای اجاره چادر نمایشگاهی چیست؟ در این خصوص در ادامه بیشتر توضیحاتی را ارائه خواهیم داد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

_

بهترین روش برای اجاره چادر نمایشگاهی

_

زمانی که کسب و کار شما نزدیک به یک نمایشگاه قرار دارد، قطعا مشغله‌های فکری زیادی باعث می‌شود که شما واقعا ندانید که چطور باید برای اجاره چادر نمایشگاهی اقدام کنید! در این صورت بهتر است که از روش اینترنتی استفاده کنید. این شیوه می‌تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان بتوانید اجاره چادر مورد نظر خود را انجام دهید و همچنین از خدمات نصب حرفه‌ای برای روزهای نمایشگاه نیز استفاده خواهید کرد و از این روی می‌توان گفت که این روش بهترین شیوه اجاره چادر نمایشگاهی به شمار می‌رود. همچنین تنوع و گستردگی طرح و نقش در شیوه اینترنتی برای اجاره چادر بیشتر است و شما می‌توانید محصولاتی در انواع جنس مختلف را مشاهده کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و اطلاعات مورد نیاز در زمینه اجاره چادر نمایشگاهی را دریافت کنید.

_

کلام آخر

_

ما در این مقاله در زمینه اجاره چادر نمایشگاهی با شما صحبت کردیم و از همین روی شما می‌توانید بهترین شیوه برای انتخاب چادر ویژه نمایشگاه را مورد استفاده قرار دهید. مزایای اجاره چادر نمایشگاهی در کنار هزینه‌های کم این کار باعث شده است تا بزرگترین شرکت‌ها هم برای اینکه غرفه خود را تجهیز کنند، از شیوه استفاده از چادر نمایشگاهی اقدام نمایند. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کرده و در این خصوص نسبت به دریافت مشاوره رایگان اقدام نمایید.