ارائه خدمات اسپیس فریم در قم،خدمتی دیگر از سازه پایا

شرکت سازه پایا  با ارائه خدمات اسپیس فریم در قم آمادگی ارائه تمامی خدمات مرتبط با فروش اسپیس و یا اجاره اسپیس به شما مردم عزیز شهرهای  قم ، قنوات، جعفریه، کهک، دستجرد و سلفچگان را دارا میباشد.

شرکت سازه پایا به پاس کسب تجربه ارزشمند در طول سالیان متمادی در ارائه خدمات اسپیس فریم اعم از تولید، فروش،اجاره اسپیس فریم، اکنون نوید آمادگی و داشتن پتانسیل پاسخگویی بخش های تامین،ارسال و برپایی انواع غرفه و ایستگاههای صلواتی را در گوشه کنار استان قم اعلام میدارد.

ارائه خدمات فروش اسپیس فریم در قم

شرکت سازه پایا با طراحی سیستم تجهیز و تامین کاملا بهینه شده در کاهش هزینه های واسطه گری از مراحل نخست ساخت، یعنی مشاوره و برآورد اولیه طرح ،ارسال و نصب، تا پایان مدت برپایی غرفه،نمایشگاه و یا هر سازه ای اسپیس فریمی دیگربه عنوان یک یار باتجربه وبا پتانسیل در کنار شما عزیزان قمی انجام وظیفه و خدمتگزاری خواهد کرد. ارائه خدمات اسپیس فریم در قم شامل ارائه خدمات فروش اسپیس و یا اجاره اسپیس می باشد که بخشی از این سرویس و خدمات در ادامه تشریح گردیده است.

  • ارائه مشاوره و ساخت انواع سازه های نمایشگاهی

کارشناسان و متخصصان فنی سازه پایا بنا به نظر مشتری و به دو صورت غیرحضوری و حضوری در مراحل اولیه شکل گیری و برنامه ریزی اولیه که شامل بررسی شرایط محیطی و انتخاب نوع سازه، شکل سازه، و برآورد هزینه اولیه می باشد در کنار شما مردم عزیز شهرهای استان قم می باشد.

  • فروش اسپیس فریم در ابعاد و متراژ متنوع بنا به درخواست مشتری

تامین مقدار اسپیس فریم و تجهیزات مورد نیاز در تمامی ابعاد،شکل ها و نمونه ها یکی دیگر از توانایی های شرکت سازه پایا میباشد که گواهی بر جامع و کامل بودن ارائه خدمات اسپیس فریم در قم می باشد.

  • اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم در سبد ارائه خدمات اسپیس فریم در قم شرکت سازه پایا شما عزیزان قمی را از ان را به شما می دهد که با صرف هزینه بسیار کمتر از خرید تجهیزات اسپیس فریم، قطعات و تجهیزات اسپیس فریم بیشتر و به موازات آن مساحت و  تاثیر بیشتری را بر روی مخاطبان کاری خود بگذارید.

  • فروش و اجاره استیج در قم

فروش استیج های آماده شرکت سازه پایا از بهترین خدمات شرکت  بنا به نظر مشتریان همواره مورد انتخاب آنها قرار میگیرد زیرا که در وقت و هزینه عزیزانی که قصد برپایی استیج نمایشگاهی در محیط های فرهنگی و مذهبی دیگر را دارند صرفه جویی چشمگیری را خواهد کرد.ما با آماده سازی شکل و مدل استیج مورد نیاز شما و ارسال آن از شرکت و هم چنین استقرار آن در محل مورد نیاز شما قصد داریم که تا حد ممکن شما را در تمامی مراحل خدمات اسپیس فریم در قم از تحمل مشکلات و دغدغه های ذهنی رها  و آسوده خاطر کنیم.

  • فروش و اجاره غرفه نمایشگاهی

ارائه خدمات اسپیس فریم در قم به پاس پاسخگویی به حجم بالای گردشگر و زائر که همه ساله از نمایشگاههای برپا شده در نقاط مختلف استان قم دیدن میکنند بر پا گردیده است. سازه پایا از این اهمیت و ضرورت برپایی هرچه بهتر این مراسمات کاملا آگاه است و در راستای سهولت برگزاری این نمایشگاههای فصلی علاوه بر فروش و اجاره غرفه های نمایشگاهی نیمه ساخته و ساخته شده در تمامی مراحل نصب و تفکیک قطعات اسپیس فریم با متخصصان و نیروی اجرایی آموزش دیده خدمات نصب اسپیس در استان قم و در تمامی فصول سرد و گرم سال شما را در رسیدن به هدف نهایتان همراهی خواهد کرد.

  • ایستگاه صلواتی با اسپیس

یکی دیگر از بخش های ارائه خدمات اسپیس فریم در قم از طرف شرکت سازه پایا بر پایی ایستگاههای صلواتی مناسب ایام ماه مذهبی چون محرم، اربعین و فاطمیه و… می باشد.

ارائه خدمات اسپیس فریم در قم همچنین شامل :

فروش واجاره چادر نمایشگاهی مقاوم به آب و شرایط محیطی

فروش واجاره اسپیس کارکرده یا اسپیس دست دوم

پارتیشن نمایشگاهی ،قاب بنر در ابعاد و جنس های مختلف نیز می شود

خدمات نصب اسپیس در استان قم

ما با اتکا به تیم پشتیبانی قوی و ماهر و با بهره گیری از بهترین و امن ترین ترین سرویس های باربری چون تیباکس،ظریف بار، پست و … هزینه های ارسال تمامی تجهیزات اعم از نیمه ساخته تا استیج های ساخته شده به قم را به کمترین مقدار ممکن رسانده ایم و مفتخریم که در کنار صرفه جویی در هزینه،گامی را جهت افزایش اطمینان و آرامش خاطر شما مردم عزیز استانقم برداشته ایم.

جهت مشاهده و خدمات فروش و اجاره سازه اسپیس فرم، غرفه سازی در صفحه اجتماعی اینستاگرام سازه پایا و تلگرام سازه پایا ما را دنبال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *