ارائه خدمات اسپیس فریم در اردبیل


ارائه خدمات اسپیس فریم در اردبیل

ارائه خدمات اسپیس فریم در اردبیل، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود. در ابتدا لازم است تعریف کوتاهی از اسپیس فریم ارائه دهیم. در حقیقت اسپیس فریم همان سازه‌های هندسی هستند که در بیشتر نمایشگاه‌ها برای ساخت غرفه مورد استفاده قرار می‌گیرند. اسپیس فریم‌ها از لوله مفتول با قُطرهای متفاوت تولید می‌شوند که با استفاده از بست اسپیس به یکدیگر متصل شده‌اند. ایجاد یک محیط موقتی، همواره یکی از دغدغه‌های بزرگ انسان امروزی است که وجود این محصول، آن‌را حل کرده است. در حقیقت نام این محصول برگرفته از یک واژه‌ی انگلیسی به نام SPACE به معنای فضا است. منظور همان فضای ایجاد شده توسط اسپیس فریم است. برای آگاهی از سایر مزایای استفاده از این اسپیس فریم‌ها تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

فروش اسپیس فریم در اردبیل و ویژگی‌های آن

در این قسمت از مقاله به ذکر توضیحاتی در مورد اجاره اسپیس در اردبیل و همچنین ویژگی‌های مهم این محصول می‌پردازیم. به این نکته دقت کنید که فلزی که در ساخت اسپیس فریم‌ها بکار می‌رود، باید بسیار سبک و کم حجم باشد. همچنین باید گفت ابعاد اسپیس فریم‌ها بر اساس استاندارد بین‌المللی تعیین می‌شود. چنانچه این استانداردها در ساخت اسپیس فریم‌ رعایت نشود، کل سازه دچار مشکل خواهد شد. به این نکته توجه نمایید که به طور کلی دو نوع اسپیس فریم وجود دارد. اسپیس فریم صاف و اسپیس فریم کرو و منحنی

هر کدام از این اسپیس فریم‌ها، دارای قطر و همچنین کاربردهای متفاوتی هستند. در حقیقت ارائه خدمات اسپیس فریم در اردبیل و سایر شهرستان‌های استان اردبیل مانند: پارس آباد، مشکین شهر و خلخال انجام می‌شود. در هر کدام از شهرهای استان اردبیل که ساکن هستید، می‌توانید از خدمات با کیفیت این مرکز بهره‌مند شوید.

کاربرد‌های متنوع اسپیس فریم

در حقیقت، نام دیگر اسپیس فریم‌، غرفه‌ نمایشگاهی است. این خود نشاندهنده آن است از این محصول معمولا در ساخت غرفه‌های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین قابل ذکر است که اسپیس فریم‌ها بر اساس شرایط آب و هوایی مناطق مختلف تولید می‌شوند. اشکال مختلف این محصول و همچنین سایز و اندازه آن، در شهرهای مختلف کاملا متفاوت می‌باشد. در گذشته برای برپایی غرفه‌های نمایشگاهی، از داربست‌های فلزی  استفاده می‌کردند. در واقع استفاده از داربست‌های فلزی در ساخت غرفه‌های نمایشگاهی، دارای معایب بسیاری بود. یکی از بزرگترین این معایب، سنگین بودن این نوع سازه‌ها است. این در حالی است که سازه‌های اسپیس فریم، دارای وزن بسیار پایینی می‌باشند. همین موضوع موجب شده عمل نصب و همچنین جمع کردن این نوع سازه‌ها به راحتی انجام شود.

در حیاط بسیاری از اداره‌های دولتی، برای ایجاد سایه بر روی خودروها از سازه‌های اسپیس فریم استفاده می‌کنند. برای خرید با قیمت مناسب و همچنین آسان این محصول، می‌توانید به مرکز فروش اسپیس فریم در اردبیل، مراجعه نمایید. قابل ذکر است که استفاده از این محصول برای ساخت بنر تبلیغاتی و همچنین قاب بنر نیز بسیار پرکاربرد است.

اسپیس فریم در اردبیل

فروش اسپیس فریم در اردبیل جهت ساخت استیج

از دیگر خدماتی که مرکز فروش اسپیس فریم در اردبیل ارائه می‌دهد، فروش اسپیس و نصب اسپیس فریم جهت ساخت سن یا استیج است. همانطور که می‌دانیم وجود استیج برای مراسم‌های مختلف الزامی است. در مراسم‌هایی مانند: مراسم عروسی و کنسرت، بهتر است به جای خرید استیج، از سن یا استیج‌های آماده استفاده کنیم. به این نکته توجه نمایید که سن‌هایی که با استفاده از اسپیس فریم ساخته شده‌اند را می‌تواند به صورت اجاره‌ای نیز بکار گرفت. این نوع استیج‌ها دارای مقاومت کافی در برابر وزن بالا می‌باشند. در واقع، استیج‌های آماده به راحتی و در مدت زمان کوتاهی نصب می‌شوند و عمل جمع کردن آن نیز به سادگی امکان پذیر است. همچنین واضح است که اجاره اسپیس فریم در اردبیل از خرید آن بسیار به صرفه‌تر می‌باشد. برای اجاره این نوع استیج می‌توانید به مرکز خرید اسپیس فریم نمایشگاهی در اردبیل مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر، با استفاده از شماره تلفن‌های درج شده در وب‌سایت www.sazehpaya.com با ما در تماس باشید.

فروش اسپیس فریم در اردبیل با ایمنی بسیار بالا

یکی از مهمترین مزایایی که استفاده از اسپیس فریم‌ها دارا می‌باشد، ایمنی بسیار بالای آنها است. این نوع محصول با وجود وزن بسیار کمی که دارد، امنیت بسیار بالایی را برای شما فراهم می‌کند. از این نوع سازه‌ها می‌توان در هر شرایط آب وهوایی متفاوت و در تمامی مناطق کشور استفاده کرد. به این دلیل که ساخت این نوع محصول چندان زمانبر نمی‌باشد، تحویل اسپیس فریم‌ها در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همانطور که در بخش بالا نیز به آن اشاره کردیم، نصب این نوع سازه‌ها بسیار آسان و در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود.

مرکز فروش اسپیس فریم در اردبیل و ارائه استیج هلندی

ارائه خدمات اسپیس فریم در اردبیل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. توجه کنید که استیج هلندی به دلیل ویژگی‌هایی مانند مقاومت بالا و کیفیت عالی که دارد، بسیار پرکاربرد است. مرکز فروش اسپیس فریم در اردبیل، ارائه دهنده مقاو‌م‌ترین استیج هلندی در سراسر استان است. با برقراری تماس با مشاورین ما می‌توانید اسپیس فریم را با شکل و اندازه مورد نظر سفارش دهید. توجه کنید که ارائه خدمات به سایر شهر‌های استان اردبیل مانند: مشگین شهر، خلخال و پارس آباد نیز امکان پذیر است. در حقیقت تحویل این محصول در زمان معین شده، انجام خواهد شد.

قیمت خرید یا اجاره اسپیس فریم‌ها

توجه کنید که ارائه خدمات اسپیس فریم در اردبیل، با مناسب‌ترین قیمت انجام خواهد شد. قابل ذکر است که قیمت خرید این محصول به موارد متعدی وابسته است. مهمترین این موارد کیفیت مواد اولیه بکار رفته در اسپیس فریم است. همچنین میزان مواد اولیه بکار رفته در تولید این نوع محصولات نیز بر قیمت تمام شده آن نیز تاثیرگذار است. توجه کنید که برای آگاهی از قیمت دقیق و به روز این محصول، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. این کارشناسان در ابتدا با دریافت اطلاعات در مورد هدف شما از خرید این محصول، مناسب‌ترین نوع اسپیس فریم را به شما معرفی خواهند کرد. قابل ذکر است که اسپیس فریم را می‌توان به صورت اجاره‌ای نیز بکار گرفت. بدیهی است که هزینه اجاره این محصول، از هزینه خرید آن بسیار ارزانتر می‌باشد.

از اینکه تا انتهای این مطلب همراه ما بودید سپاسگزاریم. امیدواریم با مطالعه این مقاله، اطلاعات دقیقی در مورد سایر اسپیس فریم‌ها بدست آورده باشید.

دیدگاه ها غیر فعالند