ارائه خدمات اسپیس فریم در تبریز


اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی

اسپیس فریم در واقع همان داربست نمایشگاهی می باشد و از تجهیزات نمایشگاهی محسوب می شود. با اسپیس فریم می توان سازه های نمایشگاهی ساخت. می توان از کنار هم قرار دادن اسپیس ها و نصب کردن آنها به هم غرفه های نمایشگاهی را برپا کرد. این اسپیس ها با توجه به کاربرد های زیادی که دارند، بسیار پرطرفدار می باشند. این شرکت در همه نقاط کشور جهت اجاره و فروش اسپیس ها نمایندگی هایی دارد. در بعضی شهر ها مثل تبریز تقاضای بیشتری برای خرید اسپیس فریم می شود، شاید دلیل آن برپایی نمایشگاه های زیادی است که هر ساله در این شهر وجود دارند.

این شرکت ارائه خدمات اسپیس فریم در تبریز را بسیار موفق و پرتقاضا می داند. نمایندگی های  فروش اسپیس فریم در تبریز و دیگر شهرستان های آن مثل باسمنج، خسروشاه و سردرود فعال هستند و این محصولات را با بهترین قیمت ممکن در اختیار خریداران قرار می دهند. سازه ها مطابق با میل خریدار و در کوتاهترین زمان ممکن نصب می شوند.

خدمات اسپیس فریم در شهر تبریز

خدمات اسپیس فریم در شهر تبریز با توجه به درخواست مراجعه کنندگان ارائه می شوند. خدمات فروش، اجاره و نصب اسپیس فریم ها همگی توسط نمایندگی های شرکت در سطح تمام شهر تبریز و سایر شهر های اطراف آن اجرا می شوند. شهرهای سردرود، باسمنج و خسروشاه هم از این خدمات بهره مند می شوند. تولید و عرضه این اسپیس ها به بهترین شکل ممکن و پایین ترین قیمت توسط این شرکت انجام می شوند. برای دریافت خدمات و مشاوره در زمینه هزینه و چگونگی نصب اسپیس ها می توانید با کارشناسان سایت تماس گرفته و از آنها راهنمایی بگیرید. با مراجعه به مرکز فروش اسپیس فریم تبریز با جنس اسپیس ها از نزدیک آشنا شده و نحوه خدمات رسانی شرکت را می توانید ارزیابی نمایید.

ارائه خدمات اسپیس فریم در تبریز توسط مراکز فروش شامل نصب آنها نیز می شود. اگر غرفه دار تمایل داشته باشد می توان آن ها را به شکل های مختلفی به هم وصل کرد و یک غرفه متفاوت ساخت. سازه هایی با شکل های هندسی مختلف می توان با اسپیس فریم ها ایجاد کرد، این سازه ها مطابق با سلیقه مشتری ساخته می شوند. هر چه مجهز تر اقدام به نصب اسپیس ها کنید مثلاً با آچار مخصوص کار سریعتر پیش خواهد رفت.

اسپیس فریم نمایشگاهی در تبریز

اجاره اسپیس فریم در تبریز

علاوه بر فروش اسپیس فریم، اجاره آن هم امکان پذیر می باشد. اجاره اسپیس فریم در تبریز برای افرادی که مدت کوتاهی اقدام به انجام کارنمایشگاهی می کنند و تصمیم به ادامه هر ساله ی آن ندارند یا برای برپایی غرفه های نمایشگاهی، گزینه ای مقرون به صرفه می باشد. افرادی که توان پرداخت هزینه خرید اسپیس فریم را ندارند می توانند آن را اجاره کنند. در تبریز و دیگر شهر های آن اجاره اسپیس فریم جا افتاده است و نمایندگی هایی از طرف شرکت برای انجام این کار برپا شده است.

ارائه خدمات اسپیس فریم در تبریز همه روزه انجام می شود و تمام خدمات به صورت کامل و با پشتیبانی ارائه می شوند. اجاره اسپیس جزو خدماتی است که متقاضی زیادی دارد مخصوصاً در زمان های نزدیک به برپایی نمایشگاه ها. بعضی غرفه ها هم ربطی به نمایشگاه ندارند و فعالیت جداگانه ای دارند. این غرفه ها معمولاً همیشه برپا هستند مثل غرفه های خوراکی در تفریح گاه های تبریز، سکو های تماشاچی، استیج، قاب بنر های تبلیغاتی، سوله های موقت و جاهای دیدنی آن، این غرفه ها به نظر خرید اسپیس برایشان به صرفه تر باشد تا اجاره آن. غرفه های همیشگی باید از جنس اعلای اسپیس ها استفاده کنند و حتماً به آبکاری شدن آن توجه کنند. اسپیس های آبکاری شده، تحت هیچ شرایطی دچار زنگ زدگی نمی شوند و در تمام شرایط آب و هوایی مقاومت خود را نشان می دهند.

کاربرد اسپیس فریم

ارائه خدمات اسپیس فریم در تبریز با استقبال خوبی همراه بوده است. این اسپیس ها کاربرد های زیادی دارند، مخصوصاً در مناطقی مثل تبریز که فصلی در آن نمایشگاه های مختلفی برپا می شود. از اسپیس فریم برای ساخت غرفه های نمایشگاهی و ساخت قاب برای تبلیغات استفاده می شود. ابعاد اسپیس ها قابل تغییر هستند و میتوان آن ها را کوچک و بزرگ کرد. این خصوصیت و مقاومت زیاد این اسپیس ها در برابر باران و آفتاب باعث رونق فروش آنها شده است.

این سازه ها بسیار محکم می باشند و در برابر آفتاب دچار خوردگی نمی شوند. اگر آبکاری شوند مقاومت آنها بیشتر خواهد شد. به خاطر این مقاومت بالا و در واقع طول عمر و ماندگاری بالای این اسپیس ها خرید آنها به صرفه تر از اجاره می باشد. اینکه این سازه ها قابل جابجایی هستند و می توانید آنها را باز کرده در مکان دیگری دوباره آنها را نصب کنید به محبوبیت آنها افزوده است. با توجه به نصب کردن این اسپیس ها به هم و قفل کردن آن ها به وسیله پیچ و پایه یا همان بست اسپیس، می توان آنها را به شکل های گوناگونی درآورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *