اسپیس فریم نمایشگاهی در کرج


آشنایی با سازه های اسپیس فریم

سازه های اسپیس فریم (Space frame) به سازه هایی موقتی با فرم هندسی منظم یا در برخی موارد نامنظم گفته می شود. این سازه ها با تقسیم نیروی وزن اشکال هندسی متشکل از لوله و مفتول، استحکام لازم را کسب می کنند. از اسپیس فریم در مکان های مختلفی مانند: نمایشگاه ها و سوله ها استفاده می شود. ابعاد این سازه ها و همچنین کیفیت آنها با یکدیگر متفاوت بوده و هر کدام برای مکان ها و اهداف خاصی مناسب هستند. مراکز مختلفی جهت فروش و اجاره اسپیس ها فعالیت دارند. به عنوان مثال ارائه خدمات اسپیس فریم در کرج به سراسر کشور صورت می گیرد.

مزایای استفاده از سازه های اسپیس فریم

استفاده از اسپیس فریم در واقع دغدغه افراد نیازمند به یک مکان موقتی را برطرف کرده است. در بسیاری از موارد برای امور مختلف به یک فضای موقتی نیاز است و این فضا با استفاده از اسپیس ها به وجود می آید. در گذشته برای ایجاد یک نمایشگاه از داربست ها استفاده می شد که معایب مختلفی داشتند. داربست ها دارای ایمنی پایین و ظاهری نازیبا هستند و برپایی آنها به صرف زمان زیادی نیازمند است. اما این مشکلات با ارائه خدمات اسپیس فریم در کرج و سایر نقاط کشور برطرف شده است.

فروش اسپیس فریم در کرج یا اجاره آن برای افراد متقاضی مکان موقتی ارزان و سریع، گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود. اسپیس فریم سازه ای پیش ساخته و زیبا است و غرفه داران در یک زمان کوتاه مجهز به یک فضای مناسب و مطلوب می شوند. ایمنی و استحکام این سازه ها خوب است و در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده هستند. قابلیت طراحی در اندازه ها و شکل های مختلف و راحتی چینش آنها روی هم نیز از مزیت های این سازه ها به شمار می رود.

قیمت ارزان اسپیس فریم نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت سازه های مذکور شده است که در کاهش هزینه ها نقش موثری دارند.     

اجاره اسپیس فریم در کرج

فروش اسپیس فریم در کرج

ارائه خدمات اسپیس فریم در کرج به صورت های گوناگون صورت می گیرد. فروش سازه یکی از خدمات این مرکز است که مورد استقبال اغلب مشتریان قرار می گیرد. فروش اسپیس فریم در کرج و سایر شهرستان های استان البرز از جمله: ساوجبلاغ، اشتهارد، طالقان، نظر آباد، چهارباغ و فردیس به سراسر کشور صورت می گیرد.

بررسی انواع اسپیس فریم از نظر کیفیت

همانطور که گفتیم ارائه خدمات اسپیس فریم در کرج با کیفیت های متفاوت سازه صورت می گیرد. تفاوت کیفیت اسپیس ها با توجه به فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می شود از جمله:
1.قطر لوله های سازه یکی از عوامل مهم در چگونگی کیفیت است. هر چه قطر لوله ها بیشتر باشد موجب افزایش دوام اسپیس می شود. قطر لوله های اسپیس فریم مرغوب از 8/0 تا 5/1 میلی متر است.
2.دوام اسپیس به تعداد مقطع های عرضی و رکاب نیز بستگی دارد. بیشتر بودن آنها موجب افزایش استحکام سازه می شود.
3.وزن بالای Space frame نسبت به سایر سازه ها به نشانه نامرغوب بودن آن در نظر گرفته می شود.
4.آبکاری و گالوانیزه مطلوب و باکیفیت موجب دوام بیشتر اسپیس فریم می شود. فروش اسپیس فریم در کرج با آبکاری مرغوب یا نامرغوب با قیمت های متفاوت صورت می گیرد.
5.هر چه جوش خوردگی اسپیس، عمق و پیوستگی مناسبی داشته باشد؛ کیفیت سازه نیز افزایش می یابد. جوش خوردگی خوب باید بدون پستی و بلندی نیز باشد.
6.ابعاد قطعات اسپیس فریم باید مناسب باشند تا سازه از کیفیت مطلوبی برخوردار شود. قطعات این سازه ها با مقطع های منحنی و صاف تولید می شوند. اندازه قطر اسپیس فریم خوب با مقطع صاف بین نیم تا چهار متر و با مقطع منحنی بین یک تا سه متر است. سازندگان ماهر برای اسپیس های باکیفیت سطح مقطع 15 سانتی متر در نظر می گیرند.

اجاره اسپیس فریم در کرج

اجاره اسپیس فریم در کرج یکی دیگر از خدمات ارائه شده این مرکز برای اسپیس ها است. در برخی از موارد اجاره اسپیس فریم مقرون به صرفه تر از خرید آن است. به عنوان مثال فروشندگان محلی در یک فصلی از سال نسبت به برپایی نمایشگاه اقدام می کنند. غرفه داران برای مدت کوتاهی نیاز به اسپیس فریم نمایشگاهی دارند و بعد از آن فضای کافی برای نگهداری از سازه وجود ندارد. در این موارد مسئولین نمایشگاه ترجیح می دهند که اسپیس ها را به صورت اجاره ای در اختیار داشته باشند. به این ترتیب هزینه ها کاهش می یابد و نیازی به فضایی برای نگهداری اسپیس نیست.

مرکز خرید اسپیس فریم نمایشگاهی در کرج

مرکز خرید اسپیس فریم نمایشگاهی در کرج و سایر شهرستان های استان البرز از جمله اشتهارد و ساوجبلاغ، یکی از گزینه های خوب برای برگزارکنندگان نمایشگاه ها است. در این مراکز خرید و اجاره اسپیس فریم با کیفیت ها و اشکال گوناگونی صورت می گیرد. شما هم چنانچه قصد برپایی نمایشگاه یا مکانی موقتی برای عرضه و فروش محصولات مختلف دارید به این مراکز مراجعه کنید. با خرید یا اجاره اسپیس فریم دست دوم نیز می توانید به کاهش هزینه های برگزاری کمک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *