ارائه خدمات اسپیس فریم


ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان با سازه پایا

وقتی به دنبال احداث یک نمایشگاه دائمی و موقتی برای کسب و کار خود هستید، پس از کسب مجوز های اولیه و تعیین مکان نیاز به استفاده از ابزارهای برای برپایی نمایشگاه خواهد بود. اسپیس فریم یکی از ابزار های رایج ساخت و برپایی یک نمایشگاه به حساب می آید. اگر تاکنون به یکی از نمایشگاه های دایر شده در یکی از شهرهای استان کرمان سر زده باشید، اسپیس فریم ها را از نزدیک دیده اید. اسپیس فریم یک سازه فلزی است که فرم هندسی مانندی دارد و یک گزینه عالی برای غرفه سازی در یک نمایشگاه به حساب می آید.

شرکت های مختلفی وجود دارند که به ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان می پردازند. یکی از بهترین شرکت های فعال در این حوزه در استان کرمان، سازه پایا است که خدمات مختلفی را در حوزه اسپیس فریم در تمامی شهرهای استان کرمان از جمله جیرفت، بم، بافت، سیرجان، رفسنجان و همچنین مرکز استان یعنی کرمان می پردازد. اگر می خواهید با خدمات ارائه شده توسط سازه پایا در استان کرمان آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم تا به مطالعه ادامه این مطلب بپردازید.

ارائه خدمات اسپیس فریم
ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان

چه سازه هایی را میتوان با اسپیس فریم راه اندازی نمود؟

سازه های مختلفی را می توان با ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان برپا نمود. اگر می خواهید بدانید که چه نوع سازه هایی را میتوان با سازه اسپیس راه اندازی نمود، پیشنهاد میکنیم تا ادامه این بخش را مطالعه کنید.

قاب بنر تبلیغاتی

یکی از حوزه های درخواست دهنده ارائه خدمات اسپیس فرم در کرمان، نصب اسپیس بنر یا قاب بنرهای استفاده شده در سطح شهر است. فرقی نمیکند که قصد شما برای نصب این قاب بنر تبلیغاتی به صورت دائمی باشد یا موقتی. در هر دو حالت، سازه اسپیس فریم گزینه مناسبی برای شما خواهد بود تا قاب دیواری مناسب حرفه خود را تهیه نمایید.

ساخت قاب بنر در کرمان

سوله و سالن اسپیس فریم

شرکت سازه پایا با ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان، امکان احداث سوله و سالن چادری را در شهرهای استان کرمان ایجاد کرده است. لازم به ذکر است که احداث سوله اسپیس به کمک سازه اسپیس بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سازه های سنتی داربست بوده و هزینه های شما را کاهش خواهد داد.

سالن چادری

با ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان امکان احداث انواع سالن های دائمی یا استفاده موقت فراهم گردیده است. به کمک خدمات شرکت سازه پایا شما می توانید در کوتاه ترین زمان نسبت به احداث سالن سر پوشیده و یا یک محل برگزاری نمایشگاه جهت غرفه سازی نمایشگاهی، اقدام نمایید.

ارائه خدمات اسپیس فریم
ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان

طاق نصرت، طاق رومی

یکی دیگر از کاربردهای استفاده از خدمات اسپیس فریم در کرمان مربوط به ساخت سردرب ورودی با طرح هایی همچون طاق نصرت و یا طاق رومی است. مشتریان سازه پایا تاکنون سفارش های بسیاری برای احداث سردرب هایی با این  نوع طرح ها به ما ارائه نموده اند تا جهت برگزاری جشن ها مولودی ها و مراسمات فرهنگی استفاده نمایند..

استیج و سن

یکی دیگر از آن موارد ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان توسط شرکت سازه پایا، مربوط به احداث سن و استیج است. این امکان وجود دارد که از اسپیس فریم برای احداث استیج های شیک و محکم برای مراسمات مختلف استفاده نمود.

ارائه خدمات اسپیس فریم

موکب و ایستگاه صلواتی

از دیگر حوزه های درخواستی مشتریان ما برای ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان مربوط به احداث موکب اسپیس و ایستگاه صلواتی بوده است. به کمک اسپیس فریم ها می توان این ایستگاه فرهنگی یا مناسبتی موقتی نصب و بهره برداری نموده و پس از اتمام کار در کمترین زمان جمع آوری کرد.

از دیگر کاربردهای اسپیس فریم ها می‌توان به عنوان سازه ای برای مسقف کردن استخر ها، تفکیک انبار و پارتیشن بندی انبار آلاچیق، گلخانه و پارکینگ مسقف، ساخت دیواره متحرک وثابت اشاره نمود. با ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان میتوان در کمترین زمان این سازه ها را احداث نمود.

فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در کرمان

در صورتی که تمایل به استفاده از اسپیس فریم برای کاربری های دائمی دارید، خرید اسپیس فریم گزینه برای شما محسوب خواهد شد؛ زیرا شما با یک بار هزینه کردن کلی، به طور دائمی صاحب سازه اسپیس نصب شده خواهید شد. شرکت سازه پایا شرایط فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در کرمان را از ابتدای فعالیتش ایجاد کرده است‌. شما می‌توانید برای هر نوع پروژه ای روی کمک این شرکت در ارائه خدمات اسپیس فریم در کرمان حساب ویژه‌ای باز کنید.

ارائه خدمات اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی در کرمان

اگر به دنبال احداث سازه اسپیس فرم به صورت موقتی و کوتاه مدت در کرمان هستید، استفاده از خدمات فروش اسپیس فریم در کرمان گزینه مناسبی به نظر نمی آید‌؛ زیرا کل کار شما موقتی بوده و پس از مدت کوتاهی نیاز به جمع آوری سازه و انبار نمودن آن در یک محل خاص خواهید داشت.

راهکار پیش رو استفاده از خدمات اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی در کرمان است که توسط شرکت سازه پایا در تمامی شهرهای استان کرمان ارائه می شود. پس از اینکه درخواست خود را توسط کارشناسان شرکت ما به ثبت رساندید، هماهنگی های لازم برای نصب سازه اسپیس فریم در محل شما انجام خواهد گرفت.

قیمت اسپیس فریم در کرمان

قیمت اسپیس فریم در کرمان با توجه به حجم پروژه شما و میزان تجهیزات مورد استفاده تعیین خواهد شد. با این وجود اگر به دنبال برآورد قیمت نهایی برای سازه اسپیس فریم خود هستید، می‌توانید از مشاورین کارشناسان مرکز خرید اسپیس فریم در کرمان در این باره کمک بگیرید.

جهت دیدن نمونه کارها از کانال تلگرام سازه پایا و کانال اینستاگرام سازه پایا و کانال آپارات سازه پایا مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *