اسپیس فریم تونلی

اسپیس فریم تونلی میتوان سالن و سوله های موقت را در ابعاد و ارتفاع های مختلف طراحی و اجرا نمود. سالن های اجرا شده به وسیله اسپیس فریم به دو حالت سوله ای و نیم دایره ای ساخته میشود. سالن های نیم استوانه ای ایجاد شده توسط اسپیس فریم این قابلیت را دارا میباشند که در داخل آنها از ستون استفاده نگردد.

اسپیس فریم تونلی

اسپیس فریم تونلی

این نوع سالن دارای عرض محدودی میباشد. ولی در سالن های سوله ای ساخته شده به وسیله اسپیس محدودیت عرض وجود ندارد. پوشش سقف و بدنه این نوع سالن ها چادر میباشد که میتوان برای پوشش از متریال های دیگر نیز استفاده نمود. برگذاری همایش ها از دیگر کاربردها اسپیس فریم تونلی می باشد.

در مواردی که در سازه های اسپیس که وجود ستون مشکل ساز می شود می توان از سازه های تونلی استفاده نمود زیرا در سازه های اسپیس فریم تونلی هیچ ستونی به کار نمی رود و می توان کل فضا مورد نیاز را بصورت کاملا مسطح و بدون ستون مورد استفاده قرار دارد.ضمنا این نوع سازه در عین نداشتن ستئن دارای استحکام بسیار بالا بوده و بدلیل داشتن شکل تونلی و آیرودینامیک در برابر بارش های باران و برف و ورش باد شدید ماندگاری بیشتر دارد د ظاهر بسیار زیبائی نیز دارد.

اجاره اسپیس فریم تونلی امکان پذیر می باشد.

لطفا برای سفارش اسپیس فریم تونلی با شماره 09123388600 تماس بگیرید

سازه های پایدار با سازه پایا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 34 میانگین: 5]