بست اسپیس فریم

بست اسپیس فریم نمایشگاهی

_

بست و قفل اسپیس فریم

_

سازه پایا تولید کننده بست و قفل اسپیس می‌باشد. سازه پایا با استفاده از ورق مرغوب بست اسپیس یا همان اتصالات اسپیس فرم را تولید می‌نماید. فروش بست اسپیس فریم یا اتصالات به صورت جفت می‌باشد. بست اسپیس یا همان اتصالات اسپیس فرم با آبکاری گالوانیزه تولید می‌گردد. سازه پایا بست اسپیس فرم را با قیمت ارزان و با کیفیت ارائه می‌دهد. آچار اسپیس به صورت آلن و جغجغه ای برای نصب اسپیس جهت فروش در سازه پایا موجود می‌باشد. بست اسپیس یا اتصالات نمایشگاهی جهت نصب غرفه نمایشگاه با سازه اسپیس کاربرد دارد. برای خرید بست اسپیس با سازه پایا تماس بگیرید. برای اطلاع از قیمت بست اسپیس فریم با سازه پایا تماس بگیرید.

استفاده از اسپیس فریم بدون استفاده از بست اسپیس فریم ممکن نخواهد بود . وجود ویژگی های منحصر به فرد در این نوع از بست ها سبب شده است بتوانیم این نوع از سازه ها را به آسانی جابه جایی کرد .همچنین وجود بست اسپیس فریم نصب این نوع سازه ها را نیز اسان ساخته است.

قیمت اتصال28.500 تومانتعداد بالا 100 تا تخفیف دارد
قیمت اتصال20.000 تومان
بست اسپیس فریم
بست اسپیس فریم

بست اسپیس فریم چه کارایی دارد؟

از کجا می توان بست های یاد شده را تهیه کرد؟

آیا امکان بهره مندی از اسپیس فریم ها بدون وجود سیت اسپیس ممکن است؟

در این بخش از مقاله سعی  داریم اطلاعاتی در مورد اهمیت این نوع بست ها در اختیار شما قرار دهیم. اسپیس فریم ها کارایی و کاربردی بسیاری دارند طراحان غرفه ها با اَستفاده از این نوع سازه ها توانسته اند طرح های ویژه ای را در ساخت انواع غرفه ها به کار گیرند.هر چه ظاهر غرفه های تهیه و ساخته شده جذابیت بیشتری داشته باشد به آسانی می تواند افراد را جذب کرده و کسب و کارها را رونق دهد.

اسپیس فریم ها بدون قفل اسپیس فریم ها کارایی نخواهند داشت در واقع برای نصب اسپیس ها نیازمند استفاده از قفل اسپیس فرم هستیم. شرکت تولیدی سازه پایا بست اسپیس فریم ها را نیز به عنوان تجهیزات اصلی این نوع سازها در اختیار خریداران قرار داده است.

برای نصب این نوع سازه ها حتما سعی کنید از افراد کاردان و مجرب در این زمینه بهره مند باشید زیرا آن ها نقشه ی ویژه ای برای نصب ساختار های مولکولی شکل اسپیس فریم ها در نظر می گیرد و نا تنها ساختار زیبا و مطلوبی را ایجاد می کنند بلکه مدت زمان لازم برای نصب آن ها نیز کوتاه خواهد بود. نصب و اجرای آسان این نوع سازه ها با استفاده از بست اسپیس فریم ها سبب شده است که امروزه برای ساخت غرفه های مختلف به طور وسیع از اسپیس فریم ها استفاده کرد.

بست اسپیس فریم
بست اسپیس فریم
_

خرید بست اسپیس فریم

_

برای خرید بست اسپیس فریم می توانید همین اکنون با ما در تماس باشید. اگرچه شرکت تولیدی سازه پایا بست اسپیس فریم ها را به عنوان تجهیزات اصلی اسپیس فریم ها در اختیار شما قرار داده است.

قیمت بست اسپیس فریم با توجه به نوع و البته تعداد سفارش متغیر خواهد بود برای اطلاع از مشخصات و همچنین قیمت نهایی این محصول با شماره های موجود بر روی وب سایت مان با ما در تماس باشید. قیمت بست اسپیس بسیار ارزان است و در عین کحال کارایی آن بسیار زیاد می باشد، بدون وجود این تجهیزات اولیه امکان نصب و راه اندازی این نوع سازه ها ممکن نخواهد بود.

ویژگی های بست اسپیس :

  • ورق ۳ میلی
  • ضخامت بالا
  • مقاومت
  • طول ۵ در ۱۷ سانتیمتری
  • پوشش بست آبکاری گالوانیزه

البته ویژگی های یاد شده به نا به درخواست مشتری قابل تغییر است و با توجه به تغییر سایز و البته نوع پوشش ،  قیمت آن نیز  تغییر خواهد کرد.

توجه داشته باشید که وجود بست اسپیس فرم استحکام و مقاومت این نوع سازه ها را به طور قابل ملاحظه ای ارتقا داده است در واقع با استفاده از آن ها توانسته ایم ایمنی لازم را برای بهره مندی از این نوع سازه ها فراهم کنیم . اسیس ها قابلیت اجرا در فضاهای روباز و بسته را به آسانی با استفاده از این تجهیزات به دست آورده اند.

قیمت بست اسپیس فریم

قیمت بست اسپیس فریم بسیار ارزان می باشد. این محصولات به عنوان محصولات جانبی برای تهیه ی غرفه های نمایشگاهی به کار می رود.  اگرچه حجم اندک و قیمت ارزانی دارند و به عنوان تجهیزات اصلی در نظر گرفته نمی شود ولی بدون استفاده از آن ها استحکام کامل برقرار نخواهد بود و این امر اطمینان کامل را برای استفاده به وجود نخواهد آورد به همین دلیل سعی کنید در تهیه ی نوع از تجهیزات کیفیت را در اولویت خود قرار دهید نه قیمت را .

زیرا وجود هر گونه عیب و نقص در بست اسپیس فرم می تواند به طور جدی مقاومت این نوع سازه ها را تحت کنترل قرار دهد. برای اطلاع از قیمت بست اسپیس می توانید همین اکنون با شماره های موجود با ما در ارتباط باشید. برای خریدهای  عمده ی این محصولات تخفیف های ویژه ای نیز در نظر گرفته می شود.

با توجه به کارایی آن ها معمولا خریداران سعی دارند این محصولات را به صورت عمده خریداری کنند، تا از مزیت خرید عمده نیز بهره مند باشند.برای اتصال هر دو نقطه ضروری ایت از دو بست اسپیس فریم استفاده شود، ساختار ظاهری به کار رفته برای ساخت این نوع بسته سبب شده است که با سهولت بیشتری از آنها استفاده کنیم.

معمولا برای تهیه ی بست اسپیس فریم ها ساختار پروانه ای را در اولویت قرار می دهند.  ما نیز همین ساختار را در تجهیزات تولیدی خود در اولویت قرار داده ایم.  بهره مندی  پیچ آلن و البته  آچار آلن نیز سبب ایجاد شکل مطلوب سازه خواهد شد.

_

فروش قفل اسپیس فریم

_

استفاده از بست اسپیس فریم سبب شده است به سهولت سازه ی ایجاد شده را جا به جا کنیم و همچنین در همه شرایط از مقاومت و استحکام آن مطمئن باشیم‌. به دلیل آنکه وزن کمتری دهرند سبب شده اند وزن نهایی سازه ی ایجاد شده برای غرفه نمایشگاهی نیز سبک باشد و همین امر سبب می شود به آسانی جابه جا شود.

اگر تجربه ی کافی را برای نصب اسپیس فریم ندارید حتما از افراد مجرب برای این زمینه مشاوره بگیرید. تیم فعال ما در زمینه تولید و فروش این محصولات خدمات نصب آن را تیز برای شما فراهم ساخته است .

به دنبال ساخت و تهیه ی غرفه های نمایشگاهی هستید و این بار می خواهید با بهره مندی از فناوری های جدید به ساختارهای زیبا و شیک دست یابید؟ حتما اسپیس فریم ها را در اولویت خود قرار دهید.

تردیدی نیست وجود این تجهیزات به طراحان کمک کرده است که خلاقیت بیشتری برای ساخت غرفه های نمایشگاهی در اختیار داشته باشند.

با استفاده از آن ها فضای دلخواه به وجود خواهد آمد و این امر به شما فرصت می دهد که بتوانید محصولات خود را در یک محیطی شیک و باشکوه به نمایش بگذارید از آن جا که با استفاده از قفل اسپیس فریم نصب این سازه ها آسان گردیده است در کوتاه ترین مدت زمان می توانید آن ها را برای ساخت غرفه ها به کار بگیرید .

شرکت تولیدی سازه پایا با ارائه ی محصولات با کیفیت در این زمینه افتخار آن را دارد که در همه ی این سال ها رضایت شما عزیزان را کسب کند.

لطفا برای سفارش اینترنتی بست اسپیس فریم کلیک کنید .

لطفا برای سفارش بست اسپیس فریم با شماره 3388600-0912 تماس بگیرید.

قیمت بست اسپیس در تهران

قیمت بست اسپیس در تهران (اسپیس طهران) جهت اجرای سازه های اسپیس فریم چه به صورت موقت (اجاره ای) یا ثابت (خریداری شده)برای اتصال بین سازه‌ها از ملزومات و تجهیزاتی استفاده می‌شود که بست اسپیس فریم  نامیده می شود .بست یا گیره اسپیس فریم  از ورق ۳ میلیمتری آبکاری  گالوانیزه شده با پیچ و مهره بسیار با کیفیت مقاوم شده است.

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
Print
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 24 میانگین: 5]
ثابتموبایل