------------

ساخت اتاقک در پشت بام

ساخت اتاقک، انباری در پشت بام

امروزه با توجه زندگی آپارتمان نشینی و کوچک بودن فضای زندگی نیاز به فضا برای انباری در آپارتمان ها به شدت احساس شده و با توجه به آپارتمان سازی گسترده در شهرها در بسیاری از موارد ساخت اتاقک در پشت بام و یا ساخت انباری در پشت بام ها به شدت مورد نیاز می باشد.

لذا در این مورد مهمترین گزینه وزن سازه استفاده شده در پشت بام می‌باشد و سبکی این سازه بسیار حائز اهمیت است لذا مجموعه سازه پایا با توجه به سابقه طولانی در ساخت انواع سازه‌های اسپیس فریم که جزو سازه‌های سبک محسوب می‌شود با کسب تجربه ای بالا توانسته در بافت شهرها و آپارتمانی ساخت انواع اتاقک در پشت بام و یا انباری در پشت بام را به هم وطنان عزیز پیشنهاده هر و با توجه به قیمت بسیار مناسب این سازه ها و سبکی این سازه استقبال خوبی را هم از هم وطنان دریافت کند.

دراین رابطه ها توانسته ایم با ساخت اتاقک و انباری در پشت بام بخش عمده ای از کمبود فضا را در آپارتمان ها جبران کرده و در عین حفاطت از اموال و وسایل اضافی مشتریان با حداقل قیمت و سبک ترین وزن ممکن این سازه ها را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

فروش-اسپیس-فریم-2
فروش-اسپیس-فریم-2

با توجه به اینکه ساخت هر نوع سازه در پشت بام مستلزم هزینه بسیار بالایی برای جابجائی مصالع سنگین می شود.

اسپیس فریم بدلیل داشتن ابعاد مناسب و وزن پایین این قابلیت را دارد که با سرعت بالا سازه ها جابجا و به پشت بام انتقال پیدا کنه و در اسرع وقت تبدیل به یک اتاقک کاملا محکم در پشت بام منزل شما شود که در عین زیبائی و سبکی سازه بسیار محکم و قابل اطمینان بوده و نیاز دوستان را به استقال لوازم اضافی از طبقات بالای آپارتمان تا انباری که معمولا در زیر زمین می باشد را کاملا مرتفع کرده است. سازه پایا برای ساخت انواع اتاقک و انباری در پشت بام در خدمت هموطنان می‌باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ثابتموبایل