_

انباری در پشت بام

_

ساخت انباری در پشت بام حتماً برای شما هم پیش آمده که یک سری وسایل داشته باشید که دوست دارید در پشت بام منزلتان در بخش مشخصی قرار بگیرد و دارای نظم و ترتیب باشد. ساخت انباری در پشت بام با سازه اسپیس فریم یکی از روش های بسیار عالی در رسیدن به هدف شماست فقط کافیست از سازه درستی برای این کار استفاده شود تا با یک فضای جدید و کاملاً کاربردی روبرو باشید.

_

مزایای انباری در پشت بام

_

یکی از ویژگی های مهمی که ساخت انباری در پشت بام دارد، وزن سبک آن است به طوری که سقف فشار وارد نکرده و باعث نشست ساختمان نمی شود. از سوی دیگر محصول مورد نظر استقامت بالایی داشته به طوری که در برابر برودت هوا در سرما و گرما هیچ مشکلی نخواهد داشت. از سوی دیگر این مدل از انباری ها دارای طول عمر بالاتری بوده و با یک بار ساخت می توانید سال ها از آن استفاده نمایید. با ساخت انباری بر روی پشت بام دیگر مشکل کمبود جا در حیاط و تراس شما برطرف می شود و نظم خاصی به فضای منزل شما اختصاص می یابد.

_

ساخت انباری با سازه اسپیس فریم

_

شاید سازه های اسپیس فریم به گوش شما هم رسیده است اما هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص این سازه ها ندارید. اسپیس فریم ها در واقع فریم هایی هستند که برای ساخت سالن های موقت استفاده شده و از روکس چادر بر روی آن استفاده شده است. مقاومت این مدل از سازه ها زیاد است و برای وضعیت آب و هوایی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از سوی دیگر اسپیس فریم ها به صورت آبکاری شده طراحی می شوند و از پایایی خاصی برخوردار هستند.

ابعادی که برای این سازه ها در نظر گرفته می شود متفاوت است و سبب می شود که اجرای دقیق پروژه به درستی صورت بگیرد. اینطور که مشخص است این مدل از سازه ها دارای موقعیت اجرای مخصوصی دارند و برای سازه های نمایشگاهی گزینه خوبی هستند که امروزه برای ساخت انباری در پشت بام از آن استفاده می شود.

سازه به صورتی است که ارتفاع استانداردی از انباری را فراهم می سازد و سبب می شود که هر بخش از انباری به نسبت بخش دیگر از نظر مقاومت جداگانه بررسی شود. سرعتی که برای اجرای این سازه ارزیابی می شود مهم است به طور کلی سبک سازه و نوع استحکام سازه سبب می شود که یک بار هزینه صورت بگیرد و در نهایت نتیجه بخش باشد.

اسپیس فریم ها در واقع فریم‌های هندسی منظمی هستند که به طور دقیق با چیدمانی مناسب در کنار هم قرار می گیرند. این فریم ها سبب می شود که نیروی وارد توسط سازه تقسیم شود. ساختار مولکول مانند اسپیس فریم ها سبب ارزش زیادی آن شده است و به نوعی مجموعه ای ارزشمند و قابل قبول محسوب می شود.

_

تنوع ساخت انباری در پشت بام

_

خوشبختانه وقتی از سازه اسپیس فریم در اجرا و ساخت انباری در پشت بام استفاده می شود تنوع خوبی نیز فراهم می شود. برخی از ایده های استاندارد و قابل اجرا در این محدوده ورود می کنند و می تواند یک انتخاب بسیار ارزشمند محسوب شود. این محصولات دارای تنوع کاربری بالایی هستند و از سوی دیگر حمل و نقل آنها به آسانی صورت می گیرد. در صورتی که دوست داشته باشید می توانید امکانات ویژه برای نورپردازی در داخل انباری نیز در نظر بگیرید. نیازی به عملیات و تجهیزات خاصی برای ذخیره و نگهداری اسپیس فریم ها نخواهد بود و به نوعی هزینه درخواستی آن نیز کم است. در واقع یکی از مهمترین دلایلی که از سازه اسپیس استفاده می شود ارزان بودن آن به نسبت سایر موارد مشابه است. این مدل از اتصالات به شکلی طراحی می شوند که از فضای روی پشت بام به خوبی استفاده شود و وزن زیادی به سقف وارد نشود.

مواد سازنده انباری با سازه اسپیس فریم

مواد تشکیل دهنده سازه های اسپیس فریم برای ساخت انباری در پشت بام، لوله های فلزی و خاموت مفتول یا لوله هستند. روش مولکولی برای این سازه ها استفاده می شود و سبب می شود که وزن آن سبک تر باشد و مقاومت و استحکام لازم را داشته باشد. این سازه ها در مقابل وزن کمی که دارند شامل طراحی هندسی ویژه ای می شوند به طوری که آبکاری شده و در برای وزش باد و باران و یا تانش نور شدیدی مشکلی نخواهند داشت. نوع لوله ای که برای این سازه استفاده می شود، تعیین کننده مقاومت سازه است و به نوعی جنس این لوله ها آهنی و آلومینیومی هستند و از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند. سایز انباری در پشت بام نیز بر اساس نظر کاربر انتخاب می شود.

جهت استعلام قیمت اسپیس فریم بر روی قیمت اسپیس کلیک نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]