ساخت موکب با سازه اسپیس

برای ساخت موکب با سازه اسپیس می توان شکل های هندسی متنوعی در نظر گرفت. هر شکل هندسی به صورت منظم در کنار هم اجرا می شود و سازه ها انسجام استانداردی با هم دارند. بدنه سازه معمولاً شامل قطعات مشخصی است و در نهایت فریم ها از نظر سطح استحکام و مقاومت باهم فرق دارند.

هر ساله در دوره اربعین حسینی، از مسیر نجف تا کربلا از موکب هایی استفاده می شود که زائران بتوانند در آنجا استراحت کنند. ساخت موکب با سازه اسپیس هم دوام بالایی دارد و هم از نظر اجرا شرایط خوبی را به خود اختصاص می دهد.

ساخت موکب حسینی با سازه اسپیس فریم

_

ساخت موکب با سازه اسپیس درجه یک

_

یکی از پارامترهای مهم در ساخت موکب با سازه اسپیس، انتخاب متریال با کیفیت است. جنس آهنی که استفاده می شود هم بر روی قیمت کار تاثیر می گذارد و هم زیبایی کار را بیشتر می کند بنابراین در ساخت موکب عزاء اسپیس فریم درجه یک نیاز است به طوری که هر بخش اجرای آن به شکل کاملاً حرفه ای طراحی شده باشد. معمولاً آهنی که در ساخت موکب با سازه اسپیس استفاده می شود از نظر کیفیت به سه درجه تقسیم شده است. همینطور مفتول مسوار و سیم جوش و گاز co2 از دیگر مواردی هستند که روی قیمت نهایی موکب اسپیس فریم تاثیر می گذارد.

گاه نیاز به آبکاری بوده و می بایست آبکاری موکب با بهترین مواد صورت بگیرد. اسپیس های تبلیغاتی درجه بندی های مخصوص به خود دارند و هر یک بر اساس درجه خود، قیمت گذاری می شوند.

_

سه پارامتر مهم قیمت گذاری موکب اسپیس فریم

_

اولین فاکتوری که برای قیمت گذاری موکب اسپیس فریم در نظر گرفته می شود نوع آهنی است که در ساخت فریم به کار رفته و سطح کیفیت و مقدار آهن است. هرچه آهن به کار برده شده برای ساخت موکب با سازه اسپیس قوی تر باشد قیمت نهایی محصول افزایش می یابد.

مورد بعدی نوع آبکاری به کار رفته است. معمولاً آبکاری قوی و استاندارد دوام سازه را بیشتر می کند و سبب می شود که ظاهر زیباتری داشته باشد بنابراین در ساخت موکب با سازه اسپیس، آبکاری نیز اهمیت خاص خود را دارد.

نوع جوش در بهای محصول تاثیر گذار است چون به دوام بیشتر اسپیس فریم ها کمک زیادی می کند بنابراین جوشی که اجرا می شود کمک می کند که سازه مقاومت خود را حفظ کند.

برای اطلاع بیشتر در مورد نرخ اسپیس فریم به کلمه قیمت اسپیس فریم کلیک نمایید.

نکته: برای ساخت موکب نیازی نیست آنرا بخرید میتوان آنرا اجاره کنید اگر در مورد نحوه اجاره کردن اجاره اسپیس فریم نمیدانید به اجاره اسپیس کلیک نمایید.

اجاره موکب حسینی با سازه اسپیس فریم

_

ساخت ایستگاه صلواتی اسپیس فریم

_

نوع اسپیسی که برای ساخت موکب با سازه اسپیس استفاده می شود بسیار مهم است. برخی از مدل ها به صورت فریم های معمولی طرح z هستند به طوری که از لوله های 1016 مسوار 5 برای آنها استفاده شده است.

نوع دیگر اسپیس فریم ها از طرح زیگزاگ برخوردار هستند که به نسبت مدل قبل فقط از نظر ظاهر با هم فرق دارند. گاه نیاز به اجرای بنر اسپیس محرم است که می بایست بر طبق نوع اسپیس و متریال اولیه آن انتخاب شود. دقت کنید که در این حالت می بایست از اسپیس فریم پر رکاب استفاده کرده که کمی گرانتر از دو مدل قبلی است.

اسپیس فریم لوله ای در صورتی که وضعیت آب و هوایی در مسیر بد باشد استفاده می شود. معمولاً برای ساخت موکب اربعین حسینی از اسپیس فریم آهنی استفاده می شود و متریال اجرا شده برای این اسپیس فریم ها دو بخشی هستند. دقت کنید که این سبک از اسپیس فریم ها هم ساختار اجرایی لوکس تری دارند و هم دوام آنها دو برابر مدل های قبلی است.

اسپیس فریم 30:30 یکی از سبک های فوق حرفه ای برای اجرا موکب است که معمولاً از نظر کیفیت رتبه بالایی کسب کرده است و سعی شده تا موقعیت اجرایی آن به طور دقیق ارزیابی شود. اسپیس فریم ها از نظر سبک چندین دسته بندی مخصوص دارند که برخی از آنها قیمت ارزانتر داشته و برخی گرانتر هستند.

فروش موکب حسینی با سازه اسپیس فریم

_

شکل های هندسی اسپیس فریم ها

_

برای ساخت موکب با سازه اسپیس می توان شکل های هندسی متنوعی در نظر گرفت. هر شکل هندسی به صورت منظم در کنار هم اجرا می شوند و سازه ها وضعیت منظم با هم دارند. بدنه سازه معمولاً شامل قطعات مشخصی می شود و در نهایت فریم ها از نظر سطح استحکام و مقاومت متفاوت از هم هستند. بررسی ها اینطور نشان داده است که اسپیس فریم ها بر اساس نوع اتصال دهنده ای که دارند نیز دسته بندی می شوند برخی از اتصال دهنده ها نیاز به جوشکاری بیشتری دارند و هرچه هزینه جوشکاری بیشتر باشد روی قیمت سازه نیز تاثیر می گذارد. ساختار ساده ای که برای اسپیس فریم ها ارزیابی می شود بستگی به محیط اجرای آن دارد.

اگر درمورد خرید یا فروش اسپیس نمی دانید به کلمه فروش اسپیس فریم کلیک نمایید.

ساخت موکب با سازه اسپیس فریم در تهران

_

مزایای ساخت موکب با سازه اسپیس

_

ساخت موکب با سازه اسپیس کمک می کند تا حمل و نقل آن در صورت لزوم، به سادگی صورت بگیرد چون وزن پایینی دارند و همیشه آماده حمل و نقل هستند. این ساختار برای شرایط هوایی متفاوت و در مکان های خاص اجرا می شود و ایمن و محکم ارزیابی شده است. این اسپیس ها برای پر کردن فضای خالی استفاده می شوند و تنوع در اجرای آنها بالا است و به شکل های مختلفی اجرا می شوند. خوشبختانه سازه های اسپیس فریم هم به صورت نو و هم به شکل دست دوم بسته به درخواست کاربر عرضه می شود.