فروش و اجاره سازه نورپردازی اسپیس

به طور معمول، در رویدادها و جشن ها و آیین هایی که نیاز به نور دارند، از سازه نورپردازی اسپیس استفاده می شود. برای نصب وسایل برقی مانند کابل های نوری، پروژکتورها، رقص نور و غیره، از این نوع سازه نورپردازی استفاده می شود. از این نوع سازه ها برای قرار دادن تجهیزات رقص نور ادوات صوتی و فیلمبرداری، استیج، میز دیجی و… تقریبا در تمام مکان های عمومی و تالارها استفاده می شود.

فروش و اجاره سازه نورپردازی اسپیس

قیمت سازه نور پردازی اسپیس در بازار

قیمت خرید یا اجاره سازه نورپردازی اسپیس به عوامل مختلفی بستگی دارد. از میان این عوامل می توان به اندازه یا سایز آن، نوع کاربرد مورد نظر، مدت زمان استفاده، و بسیاری از عوامل دیگر اشاره کرد.

برای خرید یک سازه نورپردازی اسپیس به مرکز فروش سازه نورپردازی مراجعه کنید تا با قیمت مناسب تری آن را خریداری کنید. همچنین مراکز زیادی برای اجاره سازه نورپردازی وجود دارند که شما عزیزان با مراجعه به این مراکز می توانید برای مدتی یک تا چندین سازه نورپردازی را اجاره کنید.

اسپیس نورپردازی نمایشگاهی چیست؟

اگر یکی از افرادی هستید که به دلیل رشته کاری خود باید به طور مکرر در نمایشگاه شرکت کنید، بدون شک نیاز به استفاده از اسپیس نور پردازی نمایشگاهی خواهید داشت. وب سایت های معتبر این نوع سازه را که ظاهری درخور مد روز و کیفیت خوبی دارد به فروش می رسانند و شما می توانید به آن ها مراجعه کنید. این کالا ظاهری شیک و منعطف و سازگار دارد که می تواند طرح های متنوعی را در خود جای دهد. از این نوع سازه ها می توان برای ساخت زمین های مختلف ورزشی و سالن های موسیقی و کنسرت ها و همایش ها استفاده کرد.

از چارچوب سازه نورپردازی نمایشگاهی می توان برای ساخت فضاهایی با اشکال هندسی مختلف استفاده کرد. بخش های جداگانه این نوع سازه همگی به هم وصل خواهند شد. در واقع با تنظیم این اتصالات، ایجاد اشکال مختلف ممکن خواهد بود. یکی از مهمترین نکات و مزایای این سازه نسبت به سایر مصالح برای ساختن یک استیج، غرفه نمایشگاهی، سقف استخر، کفپوش، میز دی جی، و ایجاد انبارهای دائمی یا موقت و … قیمت مناسب این نوع سازه می باشد.

این سازه های نورپردازی نمایشگاهی قوی و محکم هستند و همچنین ظاهری متمایز و معاصر را ارائه می دهند. علاوه بر این، آنها در شرایط متغیر جوی دچار خوردگی یا ساییدگی یا زنگ زدگی نخواهند شد. شما می توانید با بهره گیری از این سازه های نمایشگاهی طرح های دلخواه خود را برای ساخت سازه های فلزی مختلف به کار ببرید.

نقش اسپیس نورپردازی نمایشگاهی در مسابقات

مزایای سازه نورپردازی

یکی از وسایل نورپردازی که امروزه استفاده می شود و مزایای بی شماری دارد، سازه نورپردازی اسپیس می باشد. تصمیم گیری بهینه و استفاده از مزایای این ساختار مستلزم آگاهی از مزایای آن است. وزن بسیار کم سازه های نورپردازی یکی از مزایای آن هاست. وزن این سازه ها تقریبا 6 کیلوگرم است. سازه های نورپردازی علی رغم وزن کمی که دارند، بسیار قوی هستند و وزن زیادی را تحمل می کنند. این سازه ها به دلیل اینکه از فولاد تشکیل شده اند قابلیت تحمل وزن تقریبا 500 کیلو را دارند. استفاده از سازه های نورپردازی به دلیل با دوام بودن و طول عمر بالا صرفه اقتصادی زیادی دارند.

سازه نورپردازی اسپیس به گونه ای ساخته شده است که حمل و نقل را بسیار ساده و سریع می کند. این کار استفاده از این سازه ها را برای روشنایی در هر کجا که هستید و هر زمان که دوست دارید ساده می کند. رنگ مورد استفاده برای کوره ها معمولا برای رنگ آمیزی سازه های نورپردازی استفاده می شود. در نتیجه، این سازه ها به ویژه در مقابل عوامل و شرایط محیطی مانند برف و بارش باران مقاوم هستند. این سازه ‌ها معمولا دارای نمای بیرونی نقره ‌ای هستند، اگرچه در صورت درخواست می ‌توان از رنگ‌ های مختلف استفاده کرد.

کاربرد سازه های نورپردازی

سازه نورپردازی، همه کاره و ساده برای استفاده است. افراد مختلف به لطف وزن کم و قابل حمل بودن، توانسته اند از این سازه ها در مکان های مختلف استفاده کنند. استیج عروسی یکی از کاربردهای خیلی مهم این سازها است. مهم نیست عروسی در کجا برگزار شود در باغ، تالار یا هر جای دیگری. برای افزایش جذابیت این مراسم می توان به راحتی یک صحنه بسیار زیبا و دوست داشتنی برپا کرد. علاوه بر این، تالارهای کنسرت به نورپردازی نیاز دارند. از سازه نورپردازی نیز برای نورپردازی سن و استیج، تالار موسیقی و کنسرت استفاده می شود. حتما در تعدادی از کنسرت ‌ها شرکت کرده‌ اید که در آن شاهد رقص نوری عالی و نورپردازی کاملا حرفه ای بوده ‌اید.

کاربرد سازه نورپردازی با سازه اسپیس فریم

تفاوت سازه نورپردازی با داربست

همان طور که در ابتدای مقاله بیان شد، اسپیس فریم همان سازه نورپردازی است که در ادامه به تفاوت های آن با داربست می پردازیم.

زیبایی و ظرافت اسپیس فریم به شکل هندسی منظمی تبدیل شده که کل سازه را زیبا می کند. اما لوله داربست ضخیم بوده و ظاهر چندان زیبایی ندارد.

با استفاده از اسپیس فریم ها پروژه ها خیره کننده می شوند زیرا اسپیس فریم ها به جای استفاده از لوله های داربست خام و خورده، دارای رنگ کوره ای یا رنگ آبکاری هستند.

از لحاظ هزینه های اجاره سازه های نورپردازی، سازه اسپیس فریم 16 تا 35 درصد گرانتر از داربست است، اما به دلیل زیبایی ظاهری، ارزش پرداخت هزینه بیشتری دارد.

اسپیس فریم و داربست از نظر سادگی نصب تفاوت چندانی ندارند.

لوله داربست صرفا لوله ای است که نیاز به ساخت ندارد و از طریق اتصالات به هم متصل می شود، در حالی که اسپیس فریم ساخته می شود، مراحل ساخت را طی می کند و سپس به سازه ای تبدیل می شود که در بیشتر پروژه ها امکان استفاده از آن وجود دارد.

لوله داربست مناسب ترین آیتم برای استفاده در پروژه های ساختمانی مانند نصب پل ها، رنگ آمیزی ساختمان ها و موارد زیاد دیگری است که به دلیل گران بودن اسپیس فریم ها از آن ها استفاده نمی شود.

سازه نورپردازی سازه پایا

سازه های نورپردازی را می توان به سبک های متفاوتی خریداری کرد. یکی از این سبک ها، بازدید حضوری از شرکت ها و تولیدی ها و نمایندگان فروش در تمام کشور است. این روش دارای معایب خاص خودش است. مانند هزینه های بالا و چالش برانگیز رفت و آمد. گزینه دیگر برای خریداری سازه های نورپردازی، خرید آنلاین و اینترنتی است که سریع، ساده و پسندیده است. با استفاده از اینترنت امکان خرید مستقیم سازه های نورپردازی از تولیدکننده وجود دارد که کاهش قیمت زیادی را در پی خواهد داشت.