فروش و اجاره سازه نورپردازی اسپیس

به طور معمول، در رویدادها و جشن ها و آیین هایی که نیاز به نور دارند، از سازه نورپردازی اسپیس استفاده می شود. برای نصب وسایل برقی مانند کابل های نوری، پروژکتورها، رقص نور و غیره، از این نوع سازه نورپردازی استفاده می شود. از این نوع سازه ها برای قرار دادن تجهیزات رقص نور ادوات صوتی و فیلمبرداری، استیج، میز دیجی و… تقریبا در تمام مکان های عمومی و تالارها استفاده می شود.

فروش و اجاره سازه نورپردازی اسپیس

قیمت سازه نور پردازی اسپیس در بازار

قیمت خرید یا اجاره سازه نورپردازی اسپیس به عوامل مختلفی بستگی دارد. از میان این عوامل می توان به اندازه یا سایز آن، نوع کاربرد مورد نظر، مدت زمان استفاده، و بسیاری از عوامل دیگر اشاره کرد.

برای خرید یک سازه نورپردازی اسپیس به مرکز فروش سازه نورپردازی مراجعه کنید تا با قیمت مناسب تری آن را خریداری کنید. همچنین مراکز زیادی برای اجاره سازه نورپردازی وجود دارند که شما عزیزان با مراجعه به این مراکز می توانید برای مدتی یک تا چندین سازه نورپردازی را اجاره کنید.

اسپیس نورپردازی نمایشگاهی چیست؟

اگر یکی از افرادی هستید که به دلیل رشته کاری خود باید به طور مکرر در نمایشگاه شرکت کنید، بدون شک نیاز به استفاده از اسپیس نور پردازی نمایشگاهی خواهید داشت. وب سایت های معتبر این نوع سازه را که ظاهری درخور مد روز و کیفیت خوبی دارد به فروش می رسانند و شما می توانید به آن ها مراجعه کنید. این کالا ظاهری شیک و منعطف و سازگار دارد که می تواند طرح های متنوعی را در خود جای دهد. از این نوع سازه ها می توان برای ساخت زمین های مختلف ورزشی و سالن های موسیقی و کنسرت ها و همایش ها استفاده کرد.

از چارچوب سازه نورپردازی نمایشگاهی می توان برای ساخت فضاهایی با اشکال هندسی مختلف استفاده کرد. بخش های جداگانه این نوع سازه همگی به هم وصل خواهند شد. در واقع با تنظیم این اتصالات، ایجاد اشکال مختلف ممکن خواهد بود. یکی از مهمترین نکات و مزایای این سازه نسبت به سایر مصالح برای ساختن یک استیج ، غرفه نمایشگاهی، سقف استخر، کفپوش، میز دی جی، و ایجاد انبارهای دائمی یا موقت و … قیمت مناسب این نوع سازه می باشد.

این سازه های نورپردازی نمایشگاهی قوی و محکم هستند و همچنین ظاهری متمایز و معاصر را ارائه می دهند. علاوه بر این، آنها در شرایط متغیر جوی دچار خوردگی یا ساییدگی یا زنگ زدگی نخواهند شد. شما می توانید با بهره گیری از این سازه های نمایشگاهی طرح های دلخواه خود را برای ساخت سازه های فلزی مختلف به کار ببرید.

نقش اسپیس نورپردازی نمایشگاهی در مسابقات

مزایای سازه نورپردازی

یکی از وسایل نورپردازی که امروزه استفاده می شود و مزایای بی شماری دارد، سازه نورپردازی اسپیس می باشد. تصمیم گیری بهینه و استفاده از مزایای این ساختار مستلزم آگاهی از مزایای آن است. وزن بسیار کم سازه های نورپردازی یکی از مزایای آن هاست. وزن این سازه ها تقریبا 6 کیلوگرم است. سازه های نورپردازی علی رغم وزن کمی که دارند، بسیار قوی هستند و وزن زیادی را تحمل می کنند. این سازه ها به دلیل اینکه از فولاد تشکیل شده اند قابلیت تحمل وزن تقریبا 500 کیلو را دارند. استفاده از سازه های نورپردازی به دلیل با دوام بودن و طول عمر بالا صرفه اقتصادی زیادی دارند.

سازه نورپردازی اسپیس به گونه ای ساخته شده است که حمل و نقل را بسیار ساده و سریع می کند. این کار استفاده از این سازه ها را برای روشنایی در هر کجا که هستید و هر زمان که دوست دارید ساده می کند. رنگ مورد استفاده برای کوره ها معمولا برای رنگ آمیزی سازه های نورپردازی استفاده می شود. در نتیجه، این سازه ها به ویژه در مقابل عوامل و شرایط محیطی مانند برف و بارش باران مقاوم هستند. این سازه ‌ها معمولا دارای نمای بیرونی نقره ‌ای هستند، اگرچه در صورت درخواست می ‌توان از رنگ‌ های مختلف استفاده کرد.

کاربرد سازه های نورپردازی

سازه نورپردازی، همه کاره و ساده برای استفاده است. افراد مختلف به لطف وزن کم و قابل حمل بودن، توانسته اند از این سازه ها در مکان های مختلف استفاده کنند. استیج عروسی یکی از کاربردهای خیلی مهم این سازها است. مهم نیست عروسی در کجا برگزار شود در باغ، تالار یا هر جای دیگری. برای افزایش جذابیت این مراسم می توان به راحتی یک صحنه بسیار زیبا و دوست داشتنی برپا کرد. علاوه بر این، تالارهای کنسرت به نورپردازی نیاز دارند. از سازه نورپردازی نیز برای نورپردازی سن و استیج، تالار موسیقی و کنسرت استفاده می شود. حتما در تعدادی از کنسرت ‌ها شرکت کرده‌ اید که در آن شاهد رقص نوری عالی و نورپردازی کاملا حرفه ای بوده ‌اید.

کاربرد سازه نورپردازی با سازه اسپیس فریم

تفاوت سازه نورپردازی با داربست

همان طور که در ابتدای مقاله بیان شد، اسپیس فریم همان سازه نورپردازی است که در ادامه به تفاوت های آن با داربست می پردازیم.

زیبایی و ظرافت اسپیس فریم به شکل هندسی منظمی تبدیل شده که کل سازه را زیبا می کند. اما لوله داربست ضخیم بوده و ظاهر چندان زیبایی ندارد.

با استفاده از اسپیس فریم ها پروژه ها خیره کننده می شوند زیرا اسپیس فریم ها به جای استفاده از لوله های داربست خام و خورده، دارای رنگ کوره ای یا رنگ آبکاری هستند.

از لحاظ هزینه های اجاره سازه های نورپردازی، سازه اسپیس فریم 16 تا 35 درصد گرانتر از داربست است، اما به دلیل زیبایی ظاهری، ارزش پرداخت هزینه بیشتری دارد.

اسپیس فریم و داربست از نظر سادگی نصب تفاوت چندانی ندارند.

لوله داربست صرفا لوله ای است که نیاز به ساخت ندارد و از طریق اتصالات به هم متصل می شود، در حالی که اسپیس فریم ساخته می شود، مراحل ساخت را طی می کند و سپس به سازه ای تبدیل می شود که در بیشتر پروژه ها امکان استفاده از آن وجود دارد.

لوله داربست مناسب ترین آیتم برای استفاده در پروژه های ساختمانی مانند نصب پل ها، رنگ آمیزی ساختمان ها و موارد زیاد دیگری است که به دلیل گران بودن اسپیس فریم ها از آن ها استفاده نمی شود.

سازه نورپردازی سازه پایا

سازه های نورپردازی را می توان به سبک های متفاوتی خریداری کرد. یکی از این سبک ها، بازدید حضوری از شرکت ها و تولیدی ها و نمایندگان فروش در تمام کشور است. این روش دارای معایب خاص خودش است. مانند هزینه های بالا و چالش برانگیز رفت و آمد. گزینه دیگر برای خریداری سازه های نورپردازی، خرید آنلاین و اینترنتی است که سریع، ساده و پسندیده است. با استفاده از اینترنت امکان خرید مستقیم سازه های نورپردازی از تولیدکننده وجود دارد که کاهش قیمت زیادی را در پی خواهد داشت.

هم چیز در مورد اسپیس نورپردازی

اسپیس نورپردازی چیست؟ برخی از مزایا و کاربرد این سازه نورپردازی؟ قیمت این سازه پرکاربرد به چه عواملی بستگی دارد؟ اجاره و فروش این محصول به چه صورت است؟ شناخته ترین و بهترین مرکز برای اجاره و خرید سازه نورپردازی کجاست؟ در این مطلب قصد داریم شما بزرگواران را بیشتر با این سازه پرکاربرد آشنا نماییم، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

سازه نورپردازی

اسپیس نورپردازی چیست؟

اسپیس نورپردازی پایه ای است که بر روی آن سایر تجهیزات نورپردازی مانند ( پروژکتور، رقص نورها، فیبر نوری و … ) قرار می گیرد. این سازه را به نام های دیگری مانند ( سازه چهار وجهی، سازه نورپردازی، پایه نورپردازی) می شناسند. ساختار این سازه ها به گونه ای است که فضای کافی جهت عبور کابل ها (  سیستم های صوتی و برقی) فراهم می نماید و در نهایت نمای کار بسیار مرتب تر می شود. به وسیله بست ها می توان هر یک از این تجهیزات را در محل خود بر روی اسپیس نورپردازی نصب و قرار دهید و دیگر نگران جابجا شدن آنها بر روی سازه نمی باشید.

 این سازه های مولکولی را در اندازه و ابعاد گوناگونی تولید می کنند. به همین دلیل استفاده از این سازه ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته ناگفته نماند که کیفیت پایه نورپردازی تاثیر فراوانی بر زیبایی مراسمات و جشن ها دارد. به همین علت لازم است که برای اجاره و خرید این سازه نورپردازی به مراکز معتبر و شناخته شده (همچون سازه پایا ) مراجعه نمایید.

در واقع اسپیس نورپردازی یکی از المان های بسیار مهم و کاربردی جهت تجهیز نمودن سالن های آمفی تئاتر، کنسرت ها، پیست ها، سالن های نمایش، سالن های ورزشی، تالار و … است. شما عزیزان به وسیله این سازه نورپردازی می توانید تزئینات بسیار زیبا و چشم نوازی را به محیط ببخشید. این سازه ها ویژگی های بسیار خاصی دارند و استفاده نمودن از آنها بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در واقع سازه نورپردازی که در بازار به نام اسپیس فریم شناخته می شود، جنس آن از فولاد می باشد و با آبکاری گالوانیزه روکش بسیار زیبایی را بر روی آن ایجاد می کنند. برخی اوقات سازه نورپردازی را از جنس آلومینیوم می سازند. اگر چه آلومینیوم سبک تر و دوام بیشتری دارد. اما قیمت آن در قیاس با سایر متریال ها بیشتر است. اسپیس چهار وجهی را در ابعاد 30 در 30 طراحی و تولید می نمایند تا توانایی تحمل وزن لوازم روشنایی را داشته باشند.

سازه نورپردازی اسپیس

کاربرد اسپیس نورپردازی

در واقع اسپیس نورپردازی جزو تجهیزات بسیار شیک و مدرن به شمار می آیند و این روزها کاربرد بسیار زیادی دارند. برخی از کاربردهای اسپیس چهار وجهی: نورپردازی استیج اسپیس فریم، نورپردازی غرفه، نورپردازی همایش ها و کنسرت ها، نورپردازی حرفه ای میهمانی ها و عروسی ها و …

همانطور که شما عزیزان می دانید این روزها اجاره اسپیس نورپردازی جهت برپایی جشن ها و مجالس بسیار رواج پیدا کرده است. سبک بودن، جابجایی راحت اسپیس نورپردازی موجب شده تا افراد در مکان های مختلف بتوانند از این سازه ها استفاده نمایند. نورپردازی سالن کنسرت به وسیله این سازه های مولکولی انجام می گیرد. رقص نورهای زیبا و نورپردازی های حرفه ای که در کنسرت ها، عروسی ها و … مشاهده نموده اید، به وسیله اسپیس نورپردازی انجام می گیرد.  

اسپیس نورپردازی 30در30

مزایای اسپیس نورپردازی

استفاده از اسپیس نورپردازی در سالن های نمایش و کنسرت ها در محیط های بسته تالار و فضای باز باغ، مزایای فراوانی دارد. در این قسمت از مطلب قصد داریم تا شما بزرگواران را با مزایای این سازه هندسی شکل تبلیغاتی بیشتر آشنا نماییم.

برخی از مزایای پایه نورپردازی عبارتند از: دوام و ماندگاری بالا، وزن سبک، نصب و راه اندازی راحت، حمل و نقل آسان، مقرون به صرفه بودن، دارای رنگ کوره ای و مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی مانند باران، برف و …

ساختار منظم این نوع سازه ها سبب می شود تا در هر محیطی اسپیس نورپردازی محکم و ایستاده بمانند و امنیت کافی را برقرار نمایند. این سازه مولکولی در عین اینکه وزن سبکی دارد، مقاومت بسیار بالایی دارد. به عنوان مثال یک متر از این سازه تقریبا 7 کیلوگرم وزن دارد به راحتی می تواند تا وزن 500 کیلوگرم را تحمل کند. در نتیجه طول عمر بالا و ماندگاری اسپیس نورپردازی نشان از مقرون به صرفه بودن این سازه ها می باشد.

اسپیس نورپردازی به دلیل وزن سبکی که دارد به راحتی می توان آن را از یک مکان به مکان دیگر حمل کرد. به همین علت در جابجایی این سازه ها هیچ مشکلی وجود ندارد. روکش این سازه ها رنگ کوره ای یا آبکاری گالوانیزه است و در مقابل شرایط جوی نامساعد، مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد. در ساخت این سازه ها بیشتر از رنگ نقره ای استفاده می کنند و این سازه های هندسی را به شکل های متنوعی ( کرو، تخت و منحی) تولید می کنند و هر فرد با توجه به نیاز و سلیقه خود یکی از این اشکال هندسی را اجاره یا خریداری می کند.

یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های اسپیس نورپردازی استفاده از در مراسم های بزرگ و استیج های عروسی می باشد. در حقیقت برگزاری استیج مهیج و بزرگ بدون استفاده از این سازه ها امکان پذیر نمی باشد. اگر قصد دارید در باغ یا تالار مراسم بزرگ و با شکوهی داشته باشید، قبل از هر چیزی بهتر است در یک مرکز معتبر، سازه نورپردازی مناسب را در ابعاد و اندازه دلخواه اجاره نمایید. استفاده نمودن از این سازه های چهار وجهی و زیبا، هیجان و جذابیت مراسم شما عزیزان را دو چندان می کند.

در حقیقت شناخت کافی از مزایای این سازه های هندسی سبب می شود تا در صورت نیاز داشتن به این سازه ها، مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید و از مزایای زیاد آن بهره مند شوید.

اسپیس نورپردازی

قیمت اسپیس نورپردازی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت اسپیس نورپردازی به متراژ سازه مورد استفاده، بستگی دارد. در حقیقت قیمت نهایی این سازه بر حسب میزان مواد اولیه محاسبه می شود. این سازه مولکولی به صورت شاخه ای اجاره و به فروش می رسد. به همین علت قیمت آن به صورت شاخه ای محاسبه می شود. اسپیس نورپردازی همانند سایر مقاطع دیگر عوامل بسیار زیادی بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. کیفیت و جنس آهن مورد استفاده شده و میزان آهن استفاده شده در ساخت، در قیمت فروش پایه نورپردازی موثر می باشد. همانطور که در متن بالا به آن اشاره نمودیم این سازه های در طرح های مختلفی ساخته می شوند هر کدام از این اشکال با توجه به درخواست مشتری حجم و قطر متفاوتی دارند. قطر، نوع شکل سازه و … هم به نوبه خود بر روی قیمت این سازه نورپردازی موثر می باشد.

با توجه به کاربرد بسیار زیاد و ماندگاری زیادی که این سازه مولکولی دارد، هزینه آن بسیار مناسب است. تجهیز نمودن سالن های مختلف به وسیله ای سازه امری ضروری می باشد. زیرا شکوه مجلس را بیشتر می کند.

افراد زیادی جهت برطرف نمودن مشکل خود جهت برگزاری مجالس و یا برگزاری غرفه، اقدام به اجاره این اسپیس تبلیغاتی می کنند. زیرا افراد بعد از برگزاری مراسم ( عروسی، کنسرت و …) دیگر نیازی به این سازه ندارند. البته ناگفته نماند که نگهداری این سازه ها بعد از مراسم بسیار مشکل است. زیرا به فضای بسیار بزرگی جهت نگهداری نیاز دارد. در نتیجه بهتر است به جای خرید این سازه اقدام به اجاره آن نمایید.

اسپیس نورپردازی 30در30 جهت ساخت استیج کنسرت

اجاره اسپیس نورپردازی از سازه پایا

برای آن دسته از افرادی که قصد اجاره و خرید اسپیس نورپردازی دارند حتما این سوال برایشان پیش آمده است که معتبرترین و در عین حال بهترین مرکز اسپیس نورپردازی کجا است؟ ما در مجموعه سازه پایا امکان اجاره و خرید این ساز های نورپردازی را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم. تمامی اسپیس های نورپردازی در این مرکز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و به آسانی می توانید از آنها جهت برپایی مراسمات، جشن ها و … استفاده نمایید.

قیمت اجاره اسپیس چهار وجهی کمتر از خرید آن می باشد. آن دسته از افرادی که شرایط نگهداری از این سازه را دارند و به طور مداوم نیاز به اجاره آن دارند، می توانند اقدام به خرید این پایه نورپردازی نمایند.

سازه نورپردازی اسپیس فریم

خرید سازه چهار وجهی از شرکت معتبر سازه پایا

در طی چند سال اخیر مراکز بسیار فراوانی جهت اجاره و فروش اسپیس نورپردازی تاسیس شده اند و این مراکز در این حیطه موفقیت های زیادی را کسب کرده اند. شرکت سازه پایا با ارائه خدمات بسیار عالی توانسته است سابقه درخشانی و عالی در این حوزه کسب نماید. شما عزیزان می توانید با مراجعه نمودن به وب سایت ما از خدمات متنوع ما در حوزه سازه نورپردازی و انواع سازه های دیگر بهره مند شوید. در این وب سایت اطلاعات زیادی را به شما عزیزان ارائه داده می شود تا اطلاعات کامل و جامعی را نسبت به تهیه این سازه ها فراهم نمایید.

برای تهیه اسپیس چهار وجهی می توان با روش های مختلفی اقدام به خرید از شرکت های سازنده این سازه در سراسر کشور نمایند. اما این راه با مشکلات بسیار فراوانی مانند رفت و آمد سخت با صرف هزینه زیاد همراه است. یکی از آسان ترین و بهترین راه ها جهت خرید اسپیس چهار وجهی خرید اینترنتی است. به واسطه خرید اینترنتی می توان بدون هیچ واسطه ای و با قیمت مناسبی اقدام به خرید سازه نورپردازی کرد. همین امر به نوبه خود سبب کاهش بسیار از هزینه ها می شود.

اسپیس نورپردازی 30_30 (2)

جهت اجاره و خرید پایه نورپردازی با کیفیت بسیار بالا و قیمت های مناسب می توانید به وب سایت ما به نشانی www.sazehpaya.com  مراجعه نمایید.

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Print
Telegram
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]