------------

غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی

اصول غرفه سازی نمایشگاه  چیست؟

 اصول غرفه سازی به خصوص غرفه سازی نمایشگاه علمی است که از تلفیق چندین حرفه و تخصص از جمله مهندسین معماری،طراحی دکوراسیون داخلی،بازاریابی و  صوت و تصویر و نور پردازی  است که باید در اوج ظرافت و استحکام در کنار یکدیگر ترکیب گردد تا شاهد یک غرفه سازی کارآمد و زیبا باشیم. غرفه اسپیس فریم نیز شاخه ای از این حرفه  می باشد که به نسبت شاخه های دیگر با آن همه روزه سر و کار داریم .اگر بدانیم که تولید کنندگان ،ناشران و شرکت های بزرگ حاصل دستاورد خود را در طول یک سال در آوردگاهی به نام نمایشگاه به محرز نمایش می گذارند به این نتیجه خواهیم رسید که به غرفه سازی نمایشگاهی با دید بازتر و تخصصی تر بنگریم و این اهمیت ما را به تهیه مطلبی واداشت که در ادامه با یکدیگر به آن می پردازیم.

_

غرفه سازی نمایشگاه

_

غرفه سازی نمایشگاه حرفه ای بسیار تخصصی است زیرا در این شاخه از غرفه سازی انتظارات از طراحان بسیار بالا است فرقی نمی کند در بالا ترین سطح یعنی غرفه سازی نمایشگاه تهران انجام دهیم یا از ما خواسته شود تا غرفه نمایشگاه صنایع دستی در حوالی یک شهر دایر کنیم ،چیزی که ثابت است صاحبان غرفه انتظار دارند به بهترین نحو محصولات خود را ارائه دهند و بازدید کنندگان نیز به دنبال دسترسی آسان هستند .همواره ما در نمایشگاهها شاهد ظهور به روز ترین کالاها و محصولات هر کمپانی و برند هستیم که این پرده برداری از آخرین محصولات خود دلیلی بر برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر این مراسمات می باشد. چیدمان غرفه های نمایشگاهی،کف سازی غرفه نمایشگاهی،ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان فاکتور های حیاتی در برپایی یک نمایشگاه هستند که همواره توسط مجریان و مدیران برپایی نمایشگاهها مورد ارزیابی قرار میگیرد.

اجاره-چادر-نمایشگاهی-سازه-پایا-
اجاره-چادر-نمایشگاهی-سازه-پایا-

اگر در مورد اسپیس فریم نمیدانید کلمه اسپیس فریم چیست را کلیک نمایید.

_

چیدمان غرفه های نمایشگاهی

_

چیدمان غرفه نمایشگاهی اولین و از مهم ترین بخش های غرفه سازی نمایشگاهی می باشد و این  طراحی براساس موضوع بر پایی نمایشگاه می باشد.به عنوان مثال در غرفه سازی نمایشگاه تهران که با موضوع استارتاپ ها برگزار گردید نحوه چیدمان به گونه ای انجام گردید که غرفه شرکت های پرآوازه و پر مخاطب در ابتدای نمایشگاه و با فضای بیشتر قرار گیرد.توزیع مناسب غرفه ها،دسته بندی شرکت های هم هدف در یک بخش نمایشگاه،تردد آسان مراجعه کنندگان که شامل تفکیک مسیر های بازدید از ورود و خروج و غرفه سازی ارزان موضوعاتی هستند که چهارچوب کلی چیدمان غرفه های نمایشگاهی را تشکیل می دهند و هر کدام از موارد یاد شده می تواند طرح کلی ما را دستخوش تغییر کند و اگر در ابتدای کار به آن توجه نگردد هزینه های بالا و بی نظمی های زیادی را به عمل خواهد آورد.طراحان در این مرحله با در نظر گرفتن موارد کلی از جمله سیستم سرمایش و گرمایشی،حجم بازدید کنندگان،قیمت غرفه سازی نمایشگاه و کاهش هزینه های ساخت اقدام به طراحی اولیه و چیدمان غرفه های نمایشگاهی خواهند کرد.

_

کف سازی غرفه های نمایشگاهی

_

کف سازی غرفه نمایشگاهی را می توان به بازیکنان کلیدی در زمین فوتبال تشبیه کرد که بازی آنها شاید زیاد به چشم نیاید اما نقش بسیار تعیین کننده ای را در بازی ایفا می کنند.کف سازی نمایشگاهی به دو صورت انجام میگردد،کف سازی یکپارچه و کف سازی جدا که نوع دوم آن به لحاظ نصب راحت تر و زیبایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.کف سازی غرفه نمایشگاهی دو تیکه و غیر یکپارجه عمدتا از طریق یک سطح شیب دار و یا سکو هایی چند سانتی متری هر غرفه را از سطح عمومی نمایشگاه تفکیک میکند.در این جدا سازی و کف سازی غرفه نمایشگاهی طراحان عمدتا از موادی چون چوب،شیشه ،چمن مصنوعی و موکت و اسپیس فریم استفاده میکنند و نوع آن نیز بر اساس هم خوانی کف با ایده طرح کلی مشخص می گردد.کف نمایشگاهها به نسبت سایر اجزا غرفه بیشتر در معرض آسیب و خرابی قرار می گیرد که خرید و کف سازی مجدد هزینه و مشکلات زیادی را برای مجریان به همراه خواهد داشت خبر خوش این است که شرکت غرفه سازی سازه پایا خدمتی را تحت عنوان “اجاره کف سازی غرفه نمایشگاهی” را برای شما عزیزان به کار بسته است و ارائه مشاوره متخصصان خبره بخش عمده ای از این مشکلات را برای مشتریان خود برطرف ساخته است.

غرفه-سازی1
غرفه-سازی1
_

ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان و زیبا

_

قیمت غرفه سازی نمایشگاه نیز به مانند سایر حوزه های کاری امری مهم است .دغدغه عمده مدیران همواره ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان اما با شکوه است.خوب طبیعی است که اگر ما این کاهش هزینه را در تمامی موارد به کار نگیریم در پایان کار غرفه سازی با مقدار بالایی هزینه مواجه خواهیم شد. البته لازم به ذکر است که نکته مهم در امر بهینه سازی هزینه هاست یعنی  این صرفه جویی در کاهش قیمت غرفه سازی نمایشگاه در استحکام ودوام سازها ،زیبایی و تاثیر گزاری تاثیر منفی نگذارد.شرکت غرفه سازی پایا در طول سال های فعالیت حرفه ای با این دغدغه مشتریان خود آشنا است و همواره در کنار به کار گیری بهترین مواد و مصالح در نصب و ساخت غرفه نمایشگاهی،تمام سعی خود را در راستای کاهش قیمت غرفه سازی نمایشگاه و ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان به کار بسته است و به موازات همین پاسخگویی اجاره تمامی تجهیزات غرفه سازی را راه اندازی گردانید تا شما مشتریان عزیز در صورت نیاز کوتاه مدت به این تجهیزات مجبور نباشید هزینه هایی بیشتری را صرف خرید تجهیزات سازه های نمایشگاهی بپردازید.

اگر در موردنحوه اجاره اسپیس نمیدانید کلمه اجاره اسپیس فریم را کلیک نمایید.

_

انواع غرفه سازی نمایشگاهی

_

غرفه سازی فضای بسته

 

عمده نمایشگاهها از جمله نمایشگاههای تهران به علت حساسیت محصولات و یا شرایط آب هو هوایی به خصوص در فصول پاییز و زمستان در فضای بسته برگزار خواهد گردید.غرفه سازی در فضای بسته اصول خاص خود را دارد و اندکی دست طراحان  را جهت به کار گیری نوع مواد غرفه سازی از جمله چوب ،شیشه و یا حتی غرفه سازی فریم اسپیس باز تر خواهند گذاشت که در این حین به علت وجود سقف در این نمایشگاهها ساخت و مونتاژ در کف سازی غرفه نمایشگاهی به نسبت غرفه فضای باز  به علت مصون ماندن از باد و باران و برف دارای سهولت بیشتری  در ساخت می باشد.

غرفه فضای باز

 

غرفه فضای باز نوع دیگری از برپایی و ساخت غرفه نمایشگاهی است. همان طور که اسم این نوع غرفه سازی مشخص است در کنار به کار گیری اصول غرفه سازی فضای بسته باید مقاومت بالا سازه به شرایط اب وهوایی که خود شامل اصول چادر کشی غرفه،عدم نفوذ آب و هم چنین سایبان در برابر گرما و نور خورشید میگردد و همین موارد باعث گردیده که غرفه فضای باز نیازمند تمهیدات بیشتری به نوع دیگر آن باشد.عمدتا در ساخت غرفه فضای باز از غرفه سازی فریم با مواد و آبکاری مناسب و هم چنین مسقف سازی از طریق چادر کشی،سایبان سازی و جلوگیری از ورود آب باران و برف در غرفه ها  انجام میگردد. شرکت غرفه سازی سازه پایا دارای سابقه درخشان و تجربه ارزنده ای در ساخت غرفه فضای باز می باشد و آماده خدمت گذاریو برپایی غرفه نمایشگاهی و پارتیشن نمایشگاهی درتمامی شرایط آب و هوایی با نازل ترین قیمت وبالاترین کیفیت  به مشتریان عزیز خود می باشد.

غرفه سازی در تهران

شهر تهران به دلیل موقعیت استراتژیک بالا هر ساله شاهد نمایشگاهها و مراسمات بالایی از جمله نمایشگاه بین المللی کتاب،خودرو و الکامپ و .. می باشد که شهر تهران را به قطب برگزاری نمایشگاه در روز های مشخص از سال تبدیل کرده است. غرفه سازی در تهران نیز به موازات اهمیت بالای این نمایشگاهها نیازمند به کار گیری آخرین اصول و طراحی ها در غرفه سازی نمایشگاه تهران می باشد.برگزاری هزاران نمایشگاه،همایش و مراسمات غرفه سازی در تهران را به صنعتی تخصصی و پر رقابت تبدیل کرده است که خوشبختانه این امر باعث باعث گردیده شرکت های فعال در زمینه ساخت غرفه نمایشگاهی همواره طرح ها و خدمات خود را با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت ارائه دهند.خداوند را شاکریم که در سال های اخیر شرکت غرفه سازی سازه پایا با ارائه خدمات در زمینه فروش و اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی همواره مورد انتخاب مدیران و صاحبان کسب و کار ها قرار گرفته است.

_

سخن آخر

 

_

همان طور که در مطالب بالا اشاره گردید غرفه سازی یک علم است. علمی که از علومی چون معماری، طراحی ،زیبا شناختی، بازاریابی و هم چنین جامعه شناسی تشکیل گردیده است که به طور حتم برای پیاده سازی هر چه بهتر و کارآمد تر آن تجربه شرکت اجرا کننده و تامین این تجهیزات حرف اول را خواهد زد. توجه به جزئیات، قیمت غرفه سازی نمایشگاه و ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان همواره از اهدافی است که مورد توجه مجریان برپایی نمایشگاهها قرار گرفته است. شرکت غرفه سازی سازه پایا سال هاست با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و متخصص در زمینه غرفه سازی به صورت حرفه ای فعالیت دارد و با ارائه خدماتی از جمله فروش و اجاره تمامی تجهیزات نمایشگاهی مورد استفاده در نمایشگاههای فضای باز ( اسپیس فریم غرفه فضای باز ) و بسته آماده پاسخگویی و رفع نیاز شما هم وطنان عزیز می باشد وبا افتخار در برگزاری و برپایی نمایشگاهها به خصوص غرفه سازی نمایشگاه تهران از طراحی تا ساخت به بهترین قیمت گامی را در جهت رونق اقتصادی کشورمان بر دارد. شما نیز می توانید با برقراری تماس از خدمات ارزنده این شرکت که شامل مشاوره،فروش و اجاره تجهیزات غرفه سازی است بهره مند گردید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
ثابتموبایل