اسپیس فریم نمایشگاهی بدون واسطه از کارخانه


آشنایی با اسپیس فریم

اسپیس فریم  (Space Frame)یکی از سازه های پرکاربرد با فرم هندسی منظم و گاهی نامنظم  است. در این سازه ها اشکال هندسی به صورت متحد در کنار یکدیگر قرار گرفته و با تقسیم نیروی وزن استحکام مناسبی به وجود می آورند. فروش اسپیس فریم و همینطور اجاره آن در بسیاری از مراکز در اندازه ها و کیفیت های متفاوت انجام می شود. این سازه ها جهت برپا کردن یک مکان موقتی طراحی و تولید می شود و اغلب در نمایشگاه های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.  

فروش اسپیس فریم نمایشگاهی با کیفیت های گوناگون

فروش اسپیس در مراکز متعددی صورت می گیرد و امکان خرید سازه اسپیس از این مراکز وجود دارد. اما لازم به ذکر است که این سازه ها از جهت کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند. کیفیت اسپیس فریم نمایشگاهی به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

نوع و جنس فلز:
وزن سبک فلز نشانگر مرغوبیت سازه است.
ضخامت لوله های به کار رفته:
هر چه قطر لوله های به کار رفته در اسپیس فریم بیشتر باشد دوام سازه نیز بیشتر است. سازندگان قطر این لوله ها را بین 8/0 تا 5/1 میلی متر انتخاب می کنند.
تعداد مقطع های عرضی یا رکاب:
هر چه تعداد رکاب های Space Frame بیشتر باشد دوام سازه نیز بیشتر است.
طریقه جوش خوردگی:
جوش خوردگی قطعات سازه باید دارای عمق و پیوستگی لازم و بدون پستی و بلندی باشد.
کیفیت گالوانیزه در فروش سازه اسپیس:
گالوانیزه و آبکاری اسپیس باکیفیت به نحو درست و صحیحی بعد از جوشکاری صورت می گیرد.
ابعاد قطعات سازه:
ابعاد اسپیس فریم به دو صورت منحنی و صاف طراحی می شود. اندازه قطر مناسب برای ابعاد منحنی بین یک تا سه متر و جهت ابعاد صاف بین نیم تا چهار متر است. سطح مقطع مناسب برای این سازه ها باید 15 سانتی متر باشد.

فروش اسپیس فریم نمایشگاهی بدون واسطه از کارخانه

بهترین مرکز فروش اسپیس نمایشگاهی باکیفیت

فروش اسپیس فریم اغلب جهت برگزاری نمایشگاه های گوناگون صورت می گیرد. در گذشته غرفه داران برای برپایی غرفه های نمایشگاهی خود از داربست استفاده می کردند. این داربست ها به دلیل مشکلات در نصب، وزن بالا و عدم زیبایی جای خود را به اسپیس ها دادند. اسپیس فریم ها سازه هایی سبک، زیبا و با قابلیت اجرای گوناگون و آسان هستند و  طرفداران زیادی دارند. این سازه ها قابلیت عبور دادن تأسیسات الکتریکی را نیز دارند و به سرعت نصب می شوند.

فروش اسپیس نمایشگاهی باکیفیت در برخی از مراکز سراسر کشور انجام می شود و شما می توانید جهت شناسایی بهترین مرکز فروش اسپیس نمایشگاهی و همینطور قیمت اسپیس و کیفیت آن به سایت این مراکز مراجعه کنید. البته خرید اسپیس فریم به صورت حضوری نیز امکان پذیر است.

سایر کاربردهای Space Frame

فروش سازه اسپیس علاوه بر برپایی غرفه های نمایشگاهی برای مقاصد دیگری نیز انجام می شود. این سازه ها برای ساخت سالن و سوله های بزرگ، گلخانه ها، جهت قاب های تبلیغاتی، ایجاد سایبان، برپایی صحنه های نمایش و ساخت سردر ورودی اماکن گوناگون به کار می روند.

خرید اسپیس فریم مقرون به صرفه تر است یا اجاره آن؟

گاهی اوقات اجاره اسپیس نسبت به خرید آن ترجیح دارد. برخی از این موارد عبارتند از:
1.نیاز به استفاده از Space Frame در یک بازه کوتاه مدت
2.عدم وجود فضای کافی جهت نگهداری از سازه در هنگام عدم استفاده
3.صرفه جویی در میزان هزینه ها

دیدگاه ها غیر فعالند