فروش و اجاره استیج

معرفی استیچ و کاربرد آن

برای بهره مندی از خدمات فروش استیج یا اجاره استیج با ما همراه باشید. استیج های مختلف جزو الزامات اصلی غرفه های نمایشگاهی است به همین دلیل  با فروش آن لاین این محصولات سعی کرده ایم خرید استیج های مختلف را حتی به صورت آماده و پیش ساخته در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

همه ی ما شناخت و آشنایی کافی با انواع استیج و سن  را داریم، استفاده از آنها در بسیاری از مراسم و افتتاحیه جزو الزامات می باشد سکوی اجرایی که بتوان توضیحات و اطلاعات را در اختیار بازدید کنندگان قرار داد. وجود آن ها در انواع غرفه های نمایشگاهی نیز حائز اهمیت است.

برای ساخت و تهیه ی استیج از انواع اسپیس فریم ها استفاده می شود در ساخت این نوع سکوهای اجرایی تنوع وسیعی از انواع اسپیس فریم ها در دسترس است و به آسانی می توانید به کمک این نوع سازه ها استیج های دلخواهی را برای غرفه ی نمایشگاهی موجود طراحی کنید.

ظاهر و طرحی که برای ساخت استیج در نظر گرفته می شود تاثیر به سزایی در به دست آوردن توجه لازم را دارد . اسکلت اولیه ی استیج هرچه دارای انعطاف بیشتری باشد به راحتی می توان تزیین های دلخواه را ایجاد کرد. اسپیس فریم ها با قابلی های مختلف و ابعاد گوناگون به ما فرصت داده اند که طرح های مختلفی برای ساخت استیج داشته باشیم. می توانید طرح دلخواه خود را با دریافت مشاوره ی همکاران ما یا نصب کنید و یا مشخصات کامل را ارائه دهید تا سفارش استیج های آماده را نهایی کنید.

_

اجاره استیج

_

در سازه پایا برای فروش استیج برای اینکه بتوانیم  فرصت استفاده و بهره مندی از انواع استیج ها را در اختیار همه ی کاربران قرا دهیم گزینه ی  اجاره ی استیج نیز در بین خدمات ارائه شده ی فروش استیج  موجود است. برای  فروش و اجاره استیج کافی است استیج مورد نظر را انتخاب کنید و بعد از نهایی کردن فرایند سفارش از مزیت این محصولات بهره مند باشید.

گزینه های مختلف اجاره سن شامل :

  • اجاره استیج آماده
  • اجاره استیج پیش ساخته
  • اجاره استیج کنسرت
  • اجاره استیج هلندی
  • اجاره استیج رقص محلی
اجاره استیج
اجاره استیج

به راحتی با توجه به نیاز موجود می توانید هر کدام از آنها را در اولویت قرار دهید. اجاره ی استیج زمانی که بودجه ی کافی موجود نیست گزینه ی بسیار عالی خواهد بود. با هزینه های بسیار کمتر می توانید فضای داخلی غرفه های مختلف را تزیین دهید.

دیگر مجبور نخواهید بود به دلیل عدم وجود هزینه ی کافی از بهره مندی از مزایای استیج محروم باشیدة، این گزینه همچنین برای موسساتی که به طور ویژه در ساخت و تهیه ی غرفه های نمایشگاهی مختلف فعالیت دارند گزینه ی بسیار خوبی خواهد بود زیرا با اجاره استیج های مختلف می توانند برای هر غرفه ی جداگانه طرح ویژه ای را ایجاد کنند.

جهت اطلاع از نحوه ی فروش استیج  و اجاره این محصول و البته هزینه های درخواستی با ما در ارتباط باشید. ناگفته نماند اگر قرار است  برای اولین بار در ساخت یک غرفه ی نمایشگاهی فعالیت داشته باشید اجاره سن بهترین گزینه برای شما خواهد بود زیرا با استفاده از آن می توانید به طور آزمایشی از مزیت این نوع محصولات آگاه شده و در صورتی که قرار است فعالیت خود را بسط دهید می توانید از خدمات فروش انواع استیج ها بهره مند شوید.

اجاره استیج
اجاره استیج
_

مزایای ساخت موکب با سازه اسپیس

_

برای نصب استیج یا می توانید از خدمات کادر فنی ما بهره مند شوید ویا اگر تجربه ی کافی دارید اقدامات نصب را انجام دهید . ناگفته نماند از آنجا که استحکام و مقاومت استیج ها به طور کامل به نحوه ی نصب اسپیس فریم ها وابسته است اگر اندکی بی دقتی و یا سهل انگاری صورت گیرد ممکن است در وسط افتتاحیه ی یک غرفه ی نمایشگاهی فرو بپاشد و نه تنها هزینه های مالی ایجاد شود بلکه ممکن است زیان های جانی نیز به وجود آید به همین دلیل اگر تجربه و تخصص کافی در این زمینه ندارید نصب استیج را به افراد کاردان بسپارید .

در بیشتر مواقع از مصالح گوناگون برای تزیین بیشتر استیج استفاده می شود و اگر سن آماده شده مقاومت لازم را نداشته باشد در این صورت همه ی زحمات ایجاد شده به باد خواهد رفت.

خدمات اجاره استیج

استیج سازه‌ای است که برای پررنگ سازی یک بخش از محیط نسبت به بخش ‌های دیگر به کار گرفته میشود. استیج معمولاً در همایش ‌ها و مراسمات گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد و طوری طراحی ‌شده که در دیدرس سایر بخش‌ های سالن قرار داشته باشد و توجه افراد را به ‌راحتی به سمت خودش جذب کند. ما در این محتوا قصد داریم برای شما در رابطه با اجاره استیج اسپیس صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه می‌توانید با استفاده از خدمات اجاره استیج به‌ راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی همایش ‌های خودتان را پیش ببرید. شما ممکن است برای اهداف گوناگونی از خدمات اجاره استیج بهره ببرید. معمولاً استیج برای خدمات رسانی در زمینه اجاره استیج عروسی، اجاره استیج نمایشگاهی، اجاره استیج مذهبی، اجاره استیج کنسرتی و … مورد استفاده قرار میگیرد. اگر شما نیز قصد دارید بیشتر در رابطه با  روند اجاره و قیمت اجاره استیج اطلاعاتی کسب کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ما را تا انتهای این محتوا همراهی کنید.

در چه زمینه‌ هایی می توان از خدمات اجاره استیج بهره گرفت؟

همان ‌طور که پیش‌تر نیز برای شما گفتیم، زمینه‌ های گوناگون و متفاوتی وجود دارند که ممکن است برای خدمات ‌رسانی به اجاره استیج نیاز داشته باشند‌. برای مثال عروسی ‌ها، تولد ها، سایر جشن ‌ها، عزاداری‌ ها، نمایشگاه‌ ها، کنسرت‌ های محلی و … مواردی هستند که مطمئنا با استفاده از اجاره استیج آماده شکیل‌تر و باکیفیت‌تر برگزار خواهند شد. شما می‌توانید با اجاره استیج هلندی یا استیج معمولی، به ‌راحتی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی نیاز خودتان را به این محصول شگفت ‌انگیز برطرف سازید و مراسم بهتری داشته باشید. 

اجاره استیج

بررسی مزایای استفاده از خدمات اجاره استیج

با استفاده از انواع استیج ، شما می‌توانید از مزایای شگفت ‌انگیزی بهره ببرید. بیایید با یکدیگر مواردی را بررسی کنیم که می‌توانند در دسته مزایای اجاره استیج قرار بگیرند.

 

منعطف بودن 

شرکت‌ های خدمات‌ دهنده ای که در زمینه اجاره استیج ها فعالیت می‌کنند، معمولاً انواع گوناگون استیج را در اندازه‌ های متفاوتی به‌ صورت آماده و پیش‌ ساخته تهیه کردند. همین موضوع به شما کمک می‌کند در سریع‌ترین زمان ممکن و از طریق راحت‌ترین روش ‌ها به استیج مورد نظر خودتان دسترسی داشته باشید و از آن بهره ببرید.

 

 دوام بالا 

اجاره استیج اسپیس فریم  یا همچنین استیج هلندی  به شما کمک می‌کند تا از یک محصول با دوام و نسبتاً خوب بهره ببرید‌. به‌ طور کلی اسپیس فریم‌ ها به دلیل ویژگی‌ های ساختاری منحصر به فردشان، می‌توانند وزن بالایی را تحمل کنند. همین موضوع باعث شده تا افراد بتوانند بدون هیچ‌ گونه نگرانی و دغدغه فکری، از انواع متفاوت استیج ها بهره ببرند و مراسم‌ های خودشان را برگزار کنند. 

 

 ایمنی بالا

اجاره استیج اسپیس فریم، خیال شما را از بابت امنیت مراسم راحت می‌کند. فاکتور ایمنی یکی از مهم‌ترین فاکتور هایی است که هنگام اجاره باید به آن دقت داشته باشید. خوشبختانه در حال حاضر استیج ها طوری طراحی می‌شوند که ایمنی مناسبی داشته باشند. علاوه ‌بر این موارد، شما قبل‌ از اجاره می‌توانید در رابطه با نوع برگزاری مراسم و ابزارآلات و تعداد افرادی که قرار است روی استیج بایستند تحقیق کنید و بعد یک محصول مناسب و ایمن را انتخاب کنید. 

 

زیباتر کردن دکوراسیون 

علاوه ‌بر این که با استفاده از خدمات اجاره استیج شما می‌توانید یک بخش سالن را در مرکز توجه قرار دهید، استیج ها می‌توانند در زیباتر شدن دکوراسیون محل برگزاری مراسم نیز تاثیر گذار باشند. زیباسازی در حال حاضر جزو فاکتور های بسیار مهم هنگام برگزاری همایش ها است. شما می‌توانید با استفاده از استیج، به‌ راحتی به این مهم دست پیدا کنید و فضای مراسم و دکوراسیون سالن آن را تا آنجا که می‌توانید زیباتر کنید. با زیباسازی فضا، شما می‌توانید انرژی مثبت زیادی را به مخاطبین و میهمانان خودتان هدیه دهید. 

 


سرعت زیاد در نصب

با استفاده از خدمات اجاره استیج، شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن استیج مورد نظر خود را انتخاب کنید، آن را به محل مراسم انتقال دهید و بعد با سرعت بسیار بالای استیج را نصب کنید و از آن بهره ببرید. سرعت بسیار بالا برای نصب انواع متفاوت استیج ها به شما کمک می‌کند تا در زمان خود صرفه‌ جویی کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن دکوراسیون مورد نظر خودتان را بچینید. 

 

کیفیت بالا 

معمولاً برای طراحی و تولید استیج ها  از مواد اولیه بسیار با کیفیتی استفاده می‌شود. درصد زیادی از استیج هایی که در حال حاضر طراحی و تولید می‌شوند، با اسپیس فریم ساخته شده‌اند. اکثر شما با سازه‌ های اسپیس فریم آشنایی دارید. این سازه ها در نمایشگاه ‌ها، تکیه‌ ها، ایستگاه ‌های صلواتی و … استفاده نسبتاً گسترده‌ای دارند. با این که اسپیس فریم یک نوع سازه است، اما بدون هیچگونه روکش خاصی، بسیار زیبا است. اگر فاکتور زیبایی برای شما مهم می‌باشد و نمی‌خواهید از هیچ ‌گونه روکش جداگانه روی استیج بهره ببرید، اجاره استیج اسپیس فریم بهترین گزینه است.

چرا باید به اجاره استیج بپردازیم؟

دلایل گوناگون و متنوعی وجود دارند که ممکن است شما را قانع کند به اجاره استیج بپردازید. مورد اول که می‌تواند در دسته این دلایل قرار بگیرد، هزینه‌ی نسبتاً مقرون ‌به‌ صرفه اجاره است. شما برای خرید استیج باید هزینه‌ های نسبتاً بالایی را بپردازید، اما می‌توانید با اجاره این محصول، در هزینه ‌های خودتان صرفه ‌جویی بسیار زیادی داشته باشید. از طرف دیگر شما نیاز دائمی به استیج ندارید و ممکن است تنها برای برخی از مراسم ‌های خود به این محصول نیاز داشته باشید. شرکت ‌های خدمات ‌دهنده نیز انواع گوناگون و متفاوت استیج ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. پس چرا باید بی‌خودی هزینه اضافه‌ای را خرج کنید؟ علاوه ‌بر این موارد، شما برای نگهداری از این محصول، به فضای نسبتاً زیادی نیاز دارید. پس به‌ جای خرج هزینه زیاد و خرید استیج، بهتر است به شرکت ‌های خدمات ‌دهنده در این زمینه مراجعه فرمایید و با اجاره استیج نیاز خود را به این محصول به ‌طور کامل برطرف سازید.

جمع‌بندی 

اگر به‌ دنبال اجاره استیج در تهران و کرج هستید، می‌توانید از خدمات ما بهره ببرید. استیج هایی که ما آن‌ ها را به مشتریانمان ارائه می‌کنیم، محصولات بسیار با کیفیتی هستند و از امنیت خوبی نیز برخوردارند. علاوه ‌بر این موارد، شما می‌توانید با استفاده از خدمات پشتیبانی سایت ما، به‌ راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی با پشتیبانی ارتباط بگیرید و با صحبت با کارشناسان متخصص، محصول مورد نظر خودتان را تهیه کنید و از آن بهره ببرید. ما مقرون ‌به ‌صرفه‌ترین، باکیفیت‌ترین، سریع‌ترین و متنوع‌ترین خدمات اجاره استیج را در تهران و کرج به مشتریانمان ارائه می‌دهیم.

ثابتموبایل