------------

فروش و اجاره استیج

معرفی استیچ و کاربرد آن

برای بهره مندی از خدمات فروش استیج یا اجاره استیج با ما همراه باشید. استیج های مختلف جزو الزامات اصلی غرفه های نمایشگاهی است به همین دلیل  با فروش آن لاین این محصولات سعی کرده ایم خرید استیج های مختلف را حتی به صورت آماده و پیش ساخته در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

همه ی ما شناخت و آشنایی کافی با انواع استیج و سن  را داریم، استفاده از آنها در بسیاری از مراسم و افتتاحیه جزو الزامات می باشد سکوی اجرایی که بتوان توضیحات و اطلاعات را در اختیار بازدید کنندگان قرار داد. وجود آن ها در انواع غرفه های نمایشگاهی نیز حائز اهمیت است.

برای ساخت و تهیه ی استیج از انواع اسپیس فریم ها استفاده می شود در ساخت این نوع سکوهای اجرایی تنوع وسیعی از انواع اسپیس فریم ها در دسترس است و به آسانی می توانید به کمک این نوع سازه ها استیج های دلخواهی را برای غرفه ی نمایشگاهی موجود طراحی کنید.

ظاهر و طرحی که برای ساخت استیج در نظر گرفته می شود تاثیر به سزایی در به دست آوردن توجه لازم را دارد . اسکلت اولیه ی استیج هرچه دارای انعطاف بیشتری باشد به راحتی می توان تزیین های دلخواه را ایجاد کرد. اسپیس فریم ها با قابلی های مختلف و ابعاد گوناگون به ما فرصت داده اند که طرح های مختلفی برای ساخت استیج داشته باشیم. می توانید طرح دلخواه خود را با دریافت مشاوره ی همکاران ما یا نصب کنید و یا مشخصات کامل را ارائه دهید تا سفارش استیج های آماده را نهایی کنید.

_

اجاره استیج

_

در سازه پایا برای فروش استیج برای اینکه بتوانیم  فرصت استفاده و بهره مندی از انواع استیج ها را در اختیار همه ی کاربران قرا دهیم گزینه ی  اجاره ی استیج نیز در بین خدمات ارائه شده ی فروش استیج  موجود است. برای  فروش و اجاره استیج کافی است استیج مورد نظر را انتخاب کنید و بعد از نهایی کردن فرایند سفارش از مزیت این محصولات بهره مند باشید.

گزینه های مختلف اجاره سن شامل :

  • اجاره استیج آماده
  • اجاره استیج پیش ساخته
  • اجاره استیج کنسرت
  • اجاره استیج هلندی
  • اجاره استیج رقص محلی
ساخت-سن-و-استیج
ساخت-سن-و-استیج

به راحتی با توجه به نیاز موجود می توانید هر کدام از آنها را در اولویت قرار دهید. اجاره ی استیج زمانی که بودجه ی کافی موجود نیست گزینه ی بسیار عالی خواهد بود. با هزینه های بسیار کمتر می توانید فضای داخلی غرفه های مختلف را تزیین دهید.

دیگر مجبور نخواهید بود به دلیل عدم وجود هزینه ی کافی از بهره مندی از مزایای استیج محروم باشیدة، این گزینه همچنین برای موسساتی که به طور ویژه در ساخت و تهیه ی غرفه های نمایشگاهی مختلف فعالیت دارند گزینه ی بسیار خوبی خواهد بود زیرا با اجاره استیج های مختلف می توانند برای هر غرفه ی جداگانه طرح ویژه ای را ایجاد کنند.

جهت اطلاع از نحوه ی فروش استیج  و اجاره این محصول و البته هزینه های درخواستی با ما در ارتباط باشید. ناگفته نماند اگر قرار است  برای اولین بار در ساخت یک غرفه ی نمایشگاهی فعالیت داشته باشید اجاره سن بهترین گزینه برای شما خواهد بود زیرا با استفاده از آن می توانید به طور آزمایشی از مزیت این نوع محصولات آگاه شده و در صورتی که قرار است فعالیت خود را بسط دهید می توانید از خدمات فروش انواع استیج ها بهره مند شوید.

_

مزایای ساخت موکب با سازه اسپیس

_

برای نصب استیج یا می توانید از خدمات کادر فنی ما بهره مند شوید ویا اگر تجربه ی کافی دارید اقدامات نصب را انجام دهید . ناگفته نماند از آنجا که استحکام و مقاومت استیج ها به طور کامل به نحوه ی نصب اسپیس فریم ها وابسته است اگر اندکی بی دقتی و یا سهل انگاری صورت گیرد ممکن است در وسط افتتاحیه ی یک غرفه ی نمایشگاهی فرو بپاشد و نه تنها هزینه های مالی ایجاد شود بلکه ممکن است زیان های جانی نیز به وجود آید به همین دلیل اگر تجربه و تخصص کافی در این زمینه ندارید نصب استیج را به افراد کاردان بسپارید .

در بیشتر مواقع از مصالح گوناگون برای تزیین بیشتر استیج استفاده می شود و اگر سن آماده شده مقاومت لازم را نداشته باشد در این صورت همه ی زحمات ایجاد شده به باد خواهد رفت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

ثابتموبایل