بست اسپیس فریم

بست اسپیس فریم


مراحل ساخت بست اسپیس فرم

پس از تهیه اسپیس فریم اصل ترین وسیله مورد نیاز برای ساخت سازه مورد نظر بست اسپیس می باشد. بست اسپیس فریم در ابعاد های مختلف جهت اتصال اسپیس فریم با اندازه 15*15 و 25*25 تولید میشود و با توجه به کارائی بالائی که دارد داری قیمت مناسبی می باشد. قیمت بست اسپیس فریم بستگی به ورق مورد استفاده جهت تولید بست دارد.

سازه اسپیس فریم توسط اتصالات اسپیس فریم به هم وصل و بدین وسیله سازهای متنوعی قابل دستیبابی می باشد. فروش اتصالات اسپیس فریم در این شرکت انجام می پذیرد و انواع بست اسپیس فریم با قیمت های مناسب قابل دسترسی می باشد.

مختصری از مراحل تولید بست اسپیس فریم

اولین مرحله جهت تولید و ساخت بست و قفل اسپیس فریم تهیه ورق مرغوب و استاندارد جهت تولید میباشد.

دومین مرحله برای تولید و ساخت بست پروانه ای برشکاری می باشد. که ورق ها باید طبق الگوی مشخص برش خورده و بصورت خیلی دقیق به اندازه مورد نیاز جهت تولید بست پروانه ای برسند.

سومین مرحله در راستای تولید مرحله پرس کاری می باشد. این مرحله یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل ساخت بست می باشد. در این وحله توسط قالب از پیش طراحی شده به کمک دستگاه پرس ورق های از قبل برش خورده شکل بست را به خود میگیرند. دستگاه پرس توسط نیروی بیست تنی که به ورق وارد می کند جای کنیک پیچ و مهره و لوله را در ورق ایجاد می کند.

چهارمین مرحله پریسه گیری می باشد. در این مرحله از تولید تکنسین ها جهت بالا بردن کیفیت و امنیت مشتری اقدام به فرز کاری و پولیش اتصالات جهت ارسال به مرحله آبکاری می دهند.

پنجمین  مرحله ساخت و تولید اتصالات فریم مرحله آبکاری می باشد. در این مرحله از تولید قفل ها بعد از گذراندن مرحله پرس برای آبکاری چار مرحله ای گرم منتقل و وارد استخر آبکاری می شوند تا اسید شویی و آبکاری گالوانیزه شوند تا مقاومت نسبت به رطوبت در هر شرایط آب و هوایی داشته باشند.

بست اسپیس فریم توسط ورق 3میل بوسیله دستگاه پرس شکل دار میشود و نهایتاً آبکاری گالوانیزه میگردد. که باعث عمر طولانی اسپیس فریم استفاده از پیچ و مهره مناسب و درجه 1 می باشد که عمر بَست اسپیس را دو چندان خواهد گرد. در بَست اسپیس فرم از پیچ و مهره فولادی با گِریدِ 9-12 استفاده می شود که در عمر اتصالات اسپیس فرم نقش بسزای دارد.

گروه تولیدی و صعنتی سازه پایا با توجه به نیاز مشتریان صعنت نمایشگاهی اقدام به تولید بست اسپیس 25*25 جهت سازهای نورپردازی و سن و استیج، میزدیجی، سالن همایش، نقطه شروع و پایان مسابقات ورزشی و.. نموده است. جهت مشاروه و خرید اتصالات اسپیس فریم شامل بست اسپیس15*15، بست اسپیس 25*25، کفشک، رول بت (رول بولت)، تسمه اسپیس 30*30، بیس پلت با همکاران ما در صعنت اسپیس فریم نمایشگاهی با شماره 09123388600 در تماس باشید.

جهت مشاهده و خدمات فروش و اجاره سازه اسپیس فرم، غرفه سازی در صفحه اجتماعی اینستاگرام سازه پایا و تلگرام سازه پایا ما را دنبال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *