پارتیشن نمایشگاهی

خرید پارتیشن نمایشگاهی(سازه های پایدار)

حتما شما نیز بارها به نمایشگاه های مختلف مراجعه کرده اید، در اغلب نمایشگاه ها احبان غرفه ها جهت ارائه کالا، خدمات و محصولات خود از پارتیشن نمایشگاهی استفاده می کنند. بدین صورت که با هدف ایجاد کردن فضاهای متمایز و غرفه بندی کردن فضا، از پارتیشن نمایشگاهی استفاده می گردد. پارتیشن نمایشگاهی از جمله انواع مختلف پارتیشن است که کاربردهای مختلفی دارد. معمولا در نمایشگاه ها، فضاهایی تحت عنوان غرفه به اندازه حدود 12 متر تقسیم شده که این فضا با استفاده از پارتیشن های جداساز، قابل کاربردند. پارتیشن نمایشگاهی معمولا استاندارد ساخته شده و نصب می گردد. جنس این پارتیشن نمایشگاهی معمولا از آلومینیوم می باشد، معمولا سبک وزن هستند و  همین ویژگی سبب سهولت حمل و نقل آنها گردیده است. عمدتا جهت خرید پارتیشن، این سازه ها توسط تولیدکنندگان آنها طبقه بندی و معرفی می شوند. پارتیشن بندی نمایشگاه از طریق تاسیس غرفه های استاندارد صورت می گیرد که خود دارای انواع مختلفی از جمله: سازه مدولار (پارتیشن)، اسپیس فریم، سازه ی ماکسیما و سازه خودساخته می باشند.

پارتیشن-نمایشگاهی
پارتیشن-نمایشگاهی
_

تفاوت های انواع پارتیشن نمایشگاهی

_

در پارتیشن نمایشگاهی از نوع مدولار، عمدتا در برابر آب و باد مقاوم نیست و بیشتر در فضاهای بسته مورد استفاده است که دارای پنل و پایه بوده و ارتفاع های مختلفی می تواند داشته باشد و در متراژهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در حالیکه اسپیس فریم ها از اتصال قطعات مختلف در اندازه های متفاوت ساخته می شوند و بیشتر در مکان های باز مورد استفاده اند. دیواره های این نوع سازه بیشتر از جنس بنر و فلکس می باشد و معمولا از چادر یا برزنت در ساخت آنها استفاده می کنند. نوع دیگر پارتیشن نمایشگاهی سازه ماکسیما است که در عین زیبایی و ترکیب رنگ جذاب، بسیار سریع ساخته می شوند. چنانچه از پنل های رنگی و پایه با ارتفاع بیش از 3 متر استفاده نمائید، طرح های زیبایی را می توان با آنها اجرا نمود. غرفه های دیگری نیز در پارتیشن بندی نمایشگاهی مورد استفاده است، که تحت عنوان غرفه یا سازه خودساز از آن یاد می شود. در این سازه ها، بدون لحاظ کردن محدودیت ها و موجود و یا با تلفیق دو یا چند روش، سلیقه مشتری پیاده سازی می گردد. قطعا هر چه بیشتر هزینه شود، کار بهتری تهیه می شود. از جمله ویژگی های انواع پارتیشن نمایشگاهی می توان به قابلیت نصب آسان این سازه ها، برخوردار بودن از استحکام و مقاومت زیاد و نیز دارای انعطاف پذیری بالا یاد کرد.

پارتیشن-نمایشگاهی-سازه-پایا
پارتیشن-نمایشگاهی-سازه-پایا

از جمله پارتیشن نمایشگاهی که در نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، پانل نمایشگاهی است.  پانل نمایشگاهی به عبارت دیگر دیوار پیش ساخته ای است که بسیار مقاوم بوده و سبک می باشد. پنل ها نیز عمدتا از جنس آلومینیوم هستند. از پنل ها بمنظور ایجاد فضا در درون غرفه های نمایشگاهی، برای پارتیشن بندی، و جداکردن غرفه ها بکار گرفته می شود. پانل نمایشگاهی عمدتا دارای وزنی سبک و تاشو می باشد به صورتی که در مدت زمان اندکی می توان آن را نصب و اجرا کرد. این نوع پارتیشن نمایشگاهی دارای صفحه نمایش بزرگی است که عمدتا ابزار کارامدی برای تبلبغات و بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد.
نوع چاپ  بر روی پانل نمایشگاهی به شکل تکه تکه صورت می گیرد و تکه ها شبیه پازل بعدا کنار هم قرار می گیرند و به صورت دیوار در می آید. در این نوع پارتیشن نمایشگاهی چاپ روی سازه نصب می شود و در زمان برگزاری نمایشگاه در زمان شما صرفه جویی خواهد داشت. با استفاده از پانل نمایشگاهی می توان در نمایشگاه فضایی متفاوت ایجاد کرد.

_

فروش انواع پارتیشن نمایشگاهی در تهران

_

فروش انواع پارتیشن در تهران توسط شرکت های مختلف به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود. اغلب این شرکت ها دارای کاتالوگ پارتیشن هستند و شما به سادگی می توانید با مطالعه کاتالوگ و بروشورهای موجود به انتخاب نوع پارتیشن مورد نظر خود، برند تولید کننده، ابعاد، سایز، طرح، رنگ، نوع نصبريال بررسی تفاوت قیمت ها و حتی اجرای آن بپردازید. از طریق مراجعه به این شرکت ها، تماس تلفنی با بخش فروش آنها و یا مراجعه به شرکت ها و فروشگاه های تخصصی پارتیشن نمایشگاهی و سفارش آنلاین این سازه ها در ظرف کمترین زمان و با تخصیص کمترین هزینه، به خرید کالای مورد نظر خود بپردازید.  فروشندگان معمولا با توجه به مواد اولیه ی استفاده شده، نوع پوشش استفاده شده در ساخت این محصول، متراژ مورد نظر کاربر، خدمات نصب و اجرا، نوع سازه قیمت های مختلفی را برای فروش پارتیشن نمایشگاهی عنوان می کنند. همچنین امکان ارائه سفارش انواع پارتیشن نمایشگاهی به شرکت پارتیشن نیز وجود دارد. این شرکت ها با برخورداری از تیم های طراحی و اجرای تخصصی درصدد ارائه خدمات به متقاضیان هستند. به منظور داشتن یک خرید مناسب و مقرون به صرفه از مراکز غیرحضوری، دقت نمایید که از مراکز معتبری که دارای نشان ملی ثبت(نشان دیجیتال) و نماد اعتماد الکترونیکی هستند خرید خود را انجام دهید تا متضرر نگردید.

پارتیشن-نمایشگاهی-سازه
پارتیشن-نمایشگاهی-سازه
_

راه اندازی پارتیشن نمایشگاهی با چندگام ساده

_

اگر شما هم برای اولین بار قصد راه اندازی یک غرفه نمایشگاهی و پارتیشن بندی آن را دارید، با رعایت چند گام ساده می توانید به راه اندازی پارتیشن نمایشگاهی اقدام نمائید. جهت داشتن رابطه های شغلی خوب، رقابت با سایر شرکای تجاری، همکاران تان و حضور در محافل ملی و بین المللی باید به انتخاب پارتیشن نمایشگاهی بپردازید که معرف برند شما، محصولات، خدمات و کالای تولیدی شما باشد. قطعا اهمیت دادن به این مساله سبب خواهد شد تا بازدیدکنندگان از غرفه شما نیز افزایش داشته و نیز از حضور در غرفه نمایشگاهی شما احساس خوب و رضایت بخشی داشته باشند. از جمله فاکتورهای مهم در راه اندازی پارتیشن نمایشگاهی و گزینش پارتیشن نمایشگاهی قیمت آن هست. در ابتدا اندازه و اَبعاد مورد نظر خود را در ذهن مجسم نمایید قطعا ابعاد در تعداد افراد بازدیدکننده از سازه شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت وم بر قیمت کار شما نیز اثرگذار است. اما گذشته از اَبعاد و اندازه بسیاری از سازه های کوچک نمایشگاهی به دلیل زیبایی در طراحی همواره برای مخاطبان جذابیت دارند، و حتی بیش از غرفه های بزرگ مورد بازدید قرار می دهند. بر این اساس هنگام راه اندازی باید به مبحث طراحی نیز توجه خاصی داشت. معمولا در طراحی غرفه، همان طور که گفته شد زمینه فعالیت، بازار هدف، موقعیت و ابعاد غرفه نیز بررسی می شود و سپس با در نظر گرفتن کلیه موارد فوق، مناسب‌ترین طراحی صورت می‌پذیرد. جهت داشتن یک طراحی خوب برای راه اندازی پارتیشن نمایشگاهی زمانی را قبل از شروع نمایشگاه به آن اختصاص دهید تا بتوانید طرح مورد نظر خود را پیاده سازی نمائید.

پارتیشین-نمایشگاهی
پارتیشین-نمایشگاهی
_

نکات مهم در راه اندازی پارتیشن نمایشگاهی

_

 برای راه اندازی پارتیشن نمایشگاهی باید به تجهیزات نمایشگاهی نیز فکر کنید. در غرفه های نمایشگاهی، تجهیزات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آنها به میز و صندلی، استند، کانتر، ال سی دی و غیره می توان اشاره کرد. قطعا درزمان سفارش و یا تحویل یک پارتیشن نمایشگاهی باید به این موارد و میزان تجهیزات مورد استفاده نیز اندیشیده باشید تا باصرف زمان کمتر و بودجه مناسبی به خرید یا اجاره آن اقدام نمائید. بهتر است این وسایل را لیست کنید و قبل از شروع نمایشگاه نسبت به تهیه ان اقدامات لازم را به عمل آورید تا در روز برگزاری نمایشگاه با آمادگی لازم در سازه نمایشگاهی ساخته شده خود حضور یابید.  از جمله دیگر اقدامات برای برپایی یک پارتیشن نمایشگاهی مناسب که بتواند افرادرا به خود جذب نماید، تهیه پمفلت، کاتالوگ و بروشور است. با طراحی و تهیه خوب این موارد به نحو احسن می توانید خود را به بازدیدکنندگان تان معرفی نمائید و پیام خود را با سرعتی کم نظیر به مخاطبان خود انتقال دهید. بهتر است در این رسانه های عالی کلیه خدمات ارائه شده و شرح آن را جهت اطلاع رسانی بازدیدکنندگان تان درج نمائید و نیز راه برقراری ارتباطی را با خود ثبت نمایید تا افراد به سادگی بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. از دیگر مواردی که در راه اندازی پارتیشن نمایشگاهی باید مد نظر قرار گیرد، نورپردازی نمایشگاهی است. می توانید از فلورسنت، ال ای دی و هالوژن استفاده نمائید. نمایشگاه ها عمدتا از مراکزی به شمار می روند که از چراغ های الکتریکی پرمصرف استفاده می کنند. به منظور کاهش هزینه هاتان بهتر است از چراغ های ال ای دی استاندارد استفاده نمایید که هم سبب صرفه جویی در هزینه های برق شما می شوند و هم برای محیط زیست مفیدند از فام های رنگی صرفا برای تزیین استفاده نمایید نه نورپردازی. تعادل را در نورپردازی مورد توجه قرار دهید. نه نور زیاد و نه نور کم سبب جذب بازدیدکنندگان نمی شود بلکه برعکس باعث کاهش آن خواهد شد. می توانید از نورپردازی خاص نیز استفاده کنید. از این طریق پیام هایی که قصد انتقال آن به مخاطب تان را دارید، پیشنهادات خاص خود و یا معرفی محصولاتتان را به صورت خاص به دیگران معرفی می کنید. از دیگر مولفه ها برای راه اندازی غرفه سازی و ساخت پارتیشن نمایشگاهی خوب کف سازی غرفه نمایشگاهی است. کف سازی غرفه نمایشگاهی به شکل مناسب سبب می گردد، چشم انداز مناسب تری داشته باشید و از فاصله دور نیز مخاطبان سطح هموار و زیبای غرفه شما را تشخیص دهند. در گذشته از چوپ، یونولیت های فشرده و پالت های پلاستیکی برای ایجاد کف سازی استفاده می شد. اما در غرفه سازی های نمایشگاهی مدرن اسپیس فریم ها بیشتر مورد استقبال واقع شده اند.

_

مزایای ساخت موکب با سازه اسپیس

_

از جمله شرکت های ارائه دهنده خدمات و تجهیزات نمایشگاهی، شرکت سازه پایا است که دارای 5 سال سابقه کاری است. این شرکت با برخورداری از کادری مجرب و با بهره گیری از فناوری های روز دنیا به تولید غرفه های چوبی، غرفه های عمومی، غرفه های فضای باز، غرفه های ماکسیما با کیفیتی و قیمتی بسیار مناسب می پردازند و در زمینه برگزاری نمایشگاهی و اجاره تجهیزات نمایشگاهی فعالیت دارد. شرکت سازه پایا  افزون بر ساخت سیستم های پیش ساخته  اداری به تولید پارتیشن نمایشگاهی نیز می پردازد و با سابقه ای بالغ بر 5 سال تجربه و تحت لیسانس اکتانورم آلمان در حوزه طراحی، تهیه و تولید انواع مختلف پارتیشن های  اداری از نوع تک جداره و دو جداره با بهره گیری از دستگاه های برش سی ان سی آلمانی، در نهایت دقت فعالیت دارد. افزون بر این در زمینه خدمات پس از فروش و ارائه مشاوره های رایگان این شرکت خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود عرضه می دارد. شرکت سازه پایا دارای نمایندگی و شعب متعدد در سراسر اقصی نقاط تهران است و این امر سهولت خدمت رسانی را برای متقاضیان آن به همراه داشته است. همراه سازی تجربه و تخصص در کنار طراحی زیبا و جذاب پارتیشن نمایشگاهی سازه پایا این شرکت، همراه با رعایت استانداردهای جهانی می تواند ضمانت کننده خوبی جهت ارائه کارهای با کیفیت و مناسب آن باشد. شرکت پارتیشن سازه پایا در هر لحظه از آمادگی لازم جهت ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز برخوردار می باشد و با بیش از ربع قرن تخصص و تجربه کاری شما را در یک حضور غرورآفرین در انواع نمایشگاه های محلی، ملی، داخلی و جهانی یاری خواهد داد. افزون بر کاربرد مواد اولیه مرغوب در تولید سازه های نمایشگاهی این شرکت مغتخر است که در حوزه اجاره پارتیشن نمایشگاهی نیز خدمات ارزان و مقرون به صرفه ای را به مشتریان خود ارائه نماید. چنانچه به دنبال دریافت خدمات و سرویس های بی عیب و نقص و با کیفیت می باشد، شرکت ما این اطمینان را به شما خواهد می دهد که در زمان کم و با تخصیص مناسب ترین هزینه شما مقاصد شما را مرتفع سازد.

_

اجاره پارتیشن نمایشگاهی

_

بسیاری از افرادعلاقمندند به جای خرید پارتیشن های نمایشگاهی، به اجاره پارتیشن نمایشگاهی بپردازند. چنانچه افراد به خرید این نوع سازه بپردازند، نیازمند امکاناتی جهت نگهداری آن برای استفاده های مجدد هستند و همچنین ممکن است بازدیدکنندگان از مشاهده این سازه تکراری در هر سال نمایشگاه، خسته شده و به بازدید از غرفه نمایشگاه شما رغبت چندانی نداشته باشند. بر این اساس بسیاری از افراد شرکت کننده در نمایشگاه های ملی، بین المللی و غیره و نیز غرفه داران به دنبال آنند که افزون بر آگاهی بخشی در زمینه فعالیت شان و نیز شناخته شدن برندشان از بازدید بالایی نیز برخوردار باشند. افراد دیگری نیز وجود دارند که به دلایل مختلفی از جمله مسائل مالی به خرید پارتیشن نمایشگاهی علاقه ای ندارند و به سمت اجاره پارتیشن نمایشگاهی رو می آورند. اجاره پارتیشن نمایشگاهی به منظور نصب و اجرای پارتیشن های نمایشگاهی در فضاهای باز و نیز بسته (سرپوشیده) با روشنایی، میز، صندلی، و پریز برق توسط بسیاری از شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی ارائه دهنده پارتیشن نمایشگاهی انجام می شود.

پارتیشن-نمایشگاهی
پارتیشن-نمایشگاهی
_

قیمت اجاره پارتیشن نمایشگاهی

_

قیمت اجاره پارتیشن نمایشگاهی  بپردازند. چنانچه افراد به خرید این نوع سازه بپردازند، نیازمند امکاناتی جهت نگهداری آن برای استفاده های مجدد هستند و همچنین ممکن است بازدیدکنندگان از مشاهده این سازه تکراری در هر سال نمایشگاه، خسته شده و به بازدید از غرفه نمایشگاه شما رغبت چندانی نداشته باشند. بر این اساس بسیاری از افراد شرکت کننده در نمایشگاه های ملی، بین المللی و غیره و نیز غرفه داران به دنبال آنند که افزون بر آگاهی بخشی در زمینه فعالیت شان و نیز شناخته شدن برندشان از بازدید بالایی نیز برخوردار باشند. افراد دیگری نیز وجود دارند که به دلایل مختلفی از جمله مسائل مالی به خرید پارتیشن نمایشگاهی علاقه ای ندارند و به سمت اجاره پارتیشن نمایشگاهی رو می آورند. اجاره پارتیشن نمایشگاهی به منظور نصب و اجرای پارتیشن های نمایشگاهی در فضاهای باز و نیز بسته (سرپوشیده) با روشنایی، میز، صندلی، و پریز برق توسط بسیاری از شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی ارائه دهنده پارتیشن نمایشگاهی انجام می شود.

اجاره ی پارتیشن کار صحیح تری است چرا که وقتی قصد داشتن یک غرفه در نمایشگاهی را دارید، غرفه ی شما باید شبیه و از جنس بقیه غرفه ها باشد و اگر شما خودتان هم یک پارتیشن از قبل خریداری کرده باشید باز هم مجبورید یک پارتیشن شبیه بقیه اجاره نمایید و این موضوع هزینه ی دوباره برای شما خواهد داشت.

ثابتموبایل