فروش اسپیس فرم

شرکت سازه پایا ارائه دهنده اسپیس فریم نمایشگاهی می‌باشد. سازه پایا با فروش اسپیس فریم های تولیدی خود با برترین کیفیت و قیمت مناسب جزو برندهای مطرح فروش اسپیس فریم در کشور می‌باشد. سازه پایا با فروش مستقیم و بدون واسطه اسپیس فریم کیفیت سازه اسپیس فریم‌های خود و قیمت اسپیس فریم های تولیدی خود را تضمین می‌نماید.

گروه تولیدی سازه پایا با تولید روزانه 200 مترطول اسپیس جزو برترین تولیدکننده‌گان در ایران می‌باشد و فروش اسپیس فرم و ارسال آن را به تمام نقاط ایران به انجام می‌رساند.

شرکت سازه پایا با ارائه ی کاملترین و بهترین خدمات در تولید و فروش اسپیس فریم و البته نصب این سازه ها  افتخار آن را دارد در همه ی این سال ها رضایت شما عزیزان را کسب کرده باشد.  اگر بقصد خرید فریم اسپیس را دارید می توانید با اطمینان کامل از خدمات ارائه شده توسط شرکت ما بهره مند شوید. در ادامه به طور جداگانه فرایند فروش اسپیس فریم را توضیح داده اینم.

قابل ذکر است برای فروش اسپیس فریم گزینه ی سفارش متناسب با شرایط موجود برای خریداران فراهم است . ما سعی کرده ایم برای ساخت اسپیس فریم استانداردهای ویژه را در نظر بگیریم ولی اگر با توجه به شرایط موجود نیازمند به اسپیس فریم با سایز ویژه و رنگبندی خاص هستید می توانید به آسانی با شماره های موجود بر روی صفحه ی اصلی وب سایتمان با ما در ارتباط باشید و مشخصات دقیق سازه ی مد نظر را مشخص کرده و در کوتاهترین مدت زمان آن را دریافت کنید. فروش اسپیس فریم توسط شرکت تولیدی سازه پایا هم به صورت عمده و هم به صورت جزیی صورت می گیرد.

علاوه بر چهارچوب اسپیس فریم ، اتصالات یا بست اسپیس نیز به عنوان تجهیزات اصلی برای نصب آن به فروش می رسد . در نظر داشته باشید با خدمات نصب این سازه به همراه فروش اسپیس فریم برای شما فراهم است.

علاوه بر چهارچوب اسپیس فریم ، بست اسپیس نیز به عنوان تجهیزات اصلی برای نصب آن به فروش می رسد . در نظر داشته باشید با خدمات نصب این سازه به همراه فروش اسپیس فریم برای شما فراهم است.

شرکت سازه پایا با ارائه ی کاملترین و بهترین خدمات در تولید و فروش اسپیس فریم و البته نصب این سازه ها  افتخار آن را دارد در همه ی این سال ها رضایت شما عزیزان را کسب کرده باشد. اگر بقصد خرید فریم اسپیس را دارید می توانید با اطمینان کامل از خدمات ارائه شده توسط شرکت ما بهره مند شوید. در ادامه به طور جداگانه فرایند فروش اسپیس فریم را توضیح داده اینم. قابل ذکر است برای فروش اسپیس فریم گزینه ی سفارش متناسب با شرایط موجود برای خریداران فراهم است .

ما سعی کرده ایم برای ساخت اسپیس فریم استانداردهای ویژه را در نظر بگیریم ولی اگر با توجه به شرایط موجود نیازمند به اسپیس فریم با سایز ویژه و رنگبندی خاص هستید می توانید به آسانی با شماره های موجود بر روی صفحه ی اصلی وب سایتمان با ما در ارتباط باشید و مشخصات دقیق سازه ی مد نظر را مشخص کرده و در کوتاهترین مدت زمان آن را دریافت کنید.

فروش اسپیس فریم توسط شرکت تولیدی سازه پایا هم به صورت عمده و هم به صورت جزیی صورت می گیرد.

فرایند خرید اسپیس فریم

در ادامه به فرایند فروش اسپیس فریم اشاره کرده ایم . در صورت داشتن هرگونه سوال و اطلاعات بیشتر تردید نکنید با شماره های موجود در وب سایتمان با ما در تماس باشید همکاران بخش فروش اطلاعات لازم را به طور کامل در اختیار شما قرار خواهند داد. فرصت سفارش آن لاین در لینک های موجود بر روی صفحه ی اصلی وب سایتمان در دسترس شما خواهد بود در هر نقطه از کشور حضور داشته باشید می توانید سفارش خود را نهایی کرده و در کوتاهترین مدت زمان آن را دریافت کنید. شرکت تولیدی سازه پایا با تولید با کیفیت ترین اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم به طور وسیع جزو برترین برندهای تولیدی این محصول در کشور است . ما سعی داریم با ارائه ی محصولات با کیفیت و با استحکام عالی اطمینان کامل برای استفاده از آن ها را برای شما خریداران به وجود آوریم.

فروش اسپیس

فرایند فروش اسپیس در شرکت سازه پایا:

  • برقراری تماس با واحد فروش سازه پایا
  • ارائه کردن طرح دلخواهی و یا صورت سفارش مورد نظر در اسپیس فریم
  • دریافت مشاوره از همکاران شرکت در مورد  فروش اسپیس
  • انجام اقدامات پیش فاکتور فروش
  • واریز کردن وجه درخواستی توسط شما بعد از تایید  شدن پیش فاکتور فروش اسپیس فریم
  • ارسال کردن اسپیس فریم با فاکتور فروش توسط واحد فروش شرکت
  • ایجاد هماهنگی با اکیپ نصاب برای حضور در محل

قبل از نهایی کردن سفارش خود پیشنهاد ما آن است از گالری اسپیس فریم  موجود بر روی صفحه ی ما دیدن کنید در این صورت می توانید متناسب با نیاز و البته سلیقه ی شخصی مطلوب ترین آن را در انتخاب خود قرار دهید.

 کاربرد اسپیس فریم

با استفاده از اسپیس فریم می توان غرفه های نمایشگاهی را شیک با ساختار ظاهری مطلوب تهیه کرد . همین امر سبب شده است که فروش اسپیس فریم در سال های اخیر توجه بسیاری را به دست آورد. برای بهره مندی از خدمات فروش اسپیس فریم ابتدا سعی کنید مساحت غرفه ی نمایشگاهی در امشخص کرده و متناسب با آن و نیاز موجود ثبت سفارش را انجام دهید . از اصلی ترین مزیت اسپیس فریم آن است که می توان از آن هم در محیط های روباز و هم سالن ها با اطمینان کامل بهره مند شد. فروش اسپیس در طرح و سایزهای مختلف قابلیت تهیه و ساخت غرفه های نمایشگاهی با در اشکال متفاوت دهده است.

فروش اسپیس فرم

از دیگر کاربرد اسپیس فرم که فروش اسپیس فرم را رونق بخشیده است می توان به سرعت بسیار بالا در مونتاژ و دمونتاژ آن اشاره کرد ، توجه کنید اگر برای نصب این نوع از سازه ها از افراد مجرب و کاردان بهره مند شوید نتیجه ی آن مطلوب تر خواهد بود زیرا همواره برای نصاب آن باید نقشه ی ویژه ای در نظر گرفته شود.این محصولات به دلیل داشتن استحکام و مقاومت بالا در برابر نیروهای وارد شده و البته شرایط آب و هوایی مختلف بهترین گزینه برای شما خواهد بود. ارزان بودن هزینه های نهایی نیز سبب شده است که خریداران بتوانند به آسانی از این نوع سازه ها برای تهیه و ساخت غرفه ها بهره مند شوند.

پوشش اسپیس فرم

اسپیس فریم همانطور که میدانید سازه ای شبیه به داربست می باشد ولی در مقایسه با آن مزیت و ویژگی های متمایزی دارد که سبب شده در سال های اخیر با معرفی این نوع سازه ها شاهد تقاضای بسیار زیاد برای تولید این محصول باشیم . ما سعی داریم با تولید و فروش اسپیس فرم به طور مستقیم قیمت بسیار مطلوبی را برای خریداران پیشنهاد دهیم . اگر چه گزینه های بسیاری برای فروش اسپیس فرم در اختیار خریداران است و بسیاری از شرکت های واسطه با خرید این محصول از تولید کننده ها سعی در فروش آن دارند ولی در نظر داشته باشید زمانی که این محصول را به زور مستقیم از تولید کننده خریداری می کنید، هم از کیفیت آن مطمئن خواهید بود و هم قیمت مناسبی برای خرید آن دریافت خواهید کرد. در فروش اسپیس فرم برای پوشش بیرونی آن سعی کرده ایم از رنگ کوره ای یا آبکاری استفاده کنیم با توجه به درخواست مشتری هر کدام از آنها می تواند در اولویت قرار گیرد. اگرچه گزینه ی آلکاری کیفیت مطلوب تری دارد ولی می توانید با توجه به نیاز و بودجه ی مشخص شده در زمان سفارش یکی از آن ها را در اولویت قرار دهید. فرصت بهره مندی از نظر خریداران در فروش اسپیس فریم فرصتی بی نظیری می باشد که به شما کمک می کند تغییرات دلخواهی را در تولید این نوع سازه ها داشته باشید. با استفاده از انواع آبکاری همچنین مقاومت اسپیس فریم در برابر اکسید شدن نیز افزایش می یابد. تردیدی نیست که طرح به کار رفته در غرفه ها نقش بسیار مهمی در جذب مشتریان و کاربران خواهد داشت.

سازه پایا توانسته فاصله بین خریدار و تولید کننده را کوتاه کرده و دست واسطه و واسطه گری را قطع نماید لذا هموطنان عزیز و مصرف کنندگان اسپیس فریم می توانند با خرید از سازه پایا بطور مستقیم با تولید کننده در ارتباط بوده و بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را در اختیار داشته باشند. سازه پایا با فراهم کردن راههای مختلف فروش می تواند بهترین سرویس را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

فروش غرفه اسپیس فریم تبلیغاتی

فروش اسپیس علاوه بر این که ساخت غرفه های نمایشگاهی را آسان کرده بلکه امکان ساخت هر نوع غرفه تبلیغاتی را مهیا ساخته است. استفاده از اسپیس در دوران تبلیغات شورا یا ریاست جمهوری یکی از این موارد استفاده است. در این زمان ها فروش این سازه بسیار پر رونق می شود. علاوه بر فروش غرفه اسپیس فریم تبلیغاتی قاب بنر های تبلیغاتی هم با آن ساخته می شود.

شاید در ایام محرم یا اعیاد مختلف در سطح شهر موکب ها و ایستگاه های صلواتی ای را که سازه اسپیسی دارد دیده باشید. سهولت استفاده از این سازه موجب کاربرد فراوان آن در حیطه های مختلف شده است.

لطفا برای سفارش اسپیس فریم با شماره 3388600-0912 تماس بگیرید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 5]